Upravni odbor sekcije kovinarjev


Volilna skupščina sekcije kovinarjev pri OZS je 10.05.2018 izvolila novega mandatarja (predsednika) sekcije kovinarjev IVANA MEHA, ta pa je imenoval novi upravni odbor (11 članov), ki ga je potrdila tudi skupščina sekcije.

Sestava UO za mandatno obdobje 2018 – 2022:

OOZ

Naziv kandidata

Mobilna št. OZS - INFO

E-pošta OZS - INFO

ČRNOMELJ

Stanislav Malerič

+386 (41) 680 676

stanislav@kms-inoxproizvodi.si

KRANJ

Ludvik Kavčič

+386 (40) 392 778

kavcic.ludvik@gmail.com

LITIJA

Marko Godec

+386 (41) 704 624

godec.marko@gmail.com

LJUBLJANA ŠIŠKA

Janez Kunaver

+386 (41) 332 449

janezkunaver@gmail.com

LJUBLJANA VIČ-RUDNIK

Alenka Oven Barbič

+386 (31) 622 620

oven-set@siol.net

LJUTOMER

Matjaž Ostrc

+386 (41) 772 457

ostrc@teleing.com

MARIBOR

Igor Meglič

+386 (40) 792 582

igor.meglic@amis.net

SEŽANA

Bogdan Franetič

+386 (41) 832 711

kovinarstvo.bogdan@siol.net

SLOVENJ GRADEC

Ivan Meh

+386 (40) 320 557

ivan.meh@gmail.com

SLOVENSKE KONJICE

Ivan Furman

+386 (41) 662 945

ivan.furman@kostroj.com

VELENJE

Luka Gruber

+386 (41) 658 501

luka.gruber@gmail.com



Sekretarka sekcije:

  • Valentina Melkić

    Telefon: +386 (0)1 58 30 541

    Mobitel: +386 (0)51 681 280

    Telefaks: +386 (0)1 58 30 599

    E-naslov: valentina.melkic@ozs.si