MOS 2019: B2B - ODLIČNA BREZPLAČNA PRILOŽNOST za promocijo podjetja, pridobitev novih poslov, izmenjavo izkušenj in razvijanje idej o novih projektih ter navezovanje stikov za izvedbo le-teh s tujimi podjetji iz regije Alpe Adria

• Kraj: Celjsko sejmišče, Dečkova cesta 1, 3000 Celje, Modra dvorana
  • Datum: 12.09.2019

Mednarodno poslovno srečanje je dogodek namenjen podjetjem, ki delujejo na področju: gradbeništva, elektro industrije, elektronike, avtomatizacije in merilne tehnike, raziskav, razvoja, prenosa tehnologij, strojev za obdelavo in oblikovanje kovin in orodij, kovinske industrije, obnovljivih virov energije, lesne industrije, plastike in logistike ter transporta.

een

VABILO

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije s partnerji Advantage Austria Ljubljana in mrežo zbornic New Alpe Adria ter Enterprise Europe Network organizira v okviru 52. Mednarodnega sejma obrti in podjetnosti v Celju tradicionalno Mednarodno poslovno srečanje z naslovom "Uspešno v Sloveniji", ki bo potekalo v četrtek, 12. 9. 2019, s pričetkom ob 10. uri, v Modri dvorani celjskega sejmišča.

Rok za prijavo: 9. 9. 2019

Mednarodno poslovno srečanje ponuja priložnost malim in srednje velikim podjetjem za promocijo podjetja, pridobitev novih poslov, izmenjavo izkušenj in razvijanje idej o novih projektih ter navezovanje stikov za izvedbo le-teh s tujimi podjetji iz regije Alpe Adria.

Dogodek je namenjen podjetjem, ki delujejo na področju: gradbeništva, elektro industrije, elektronike, avtomatizacije in merilne tehnike, raziskav, razvoja, prenosa tehnologij, strojev za obdelavo in oblikovanje kovin in orodij, kovinske industrije, obnovljivih virov energije, lesne industrije, plastike in logistike ter transporta.

*Okvirni program:
9.30-10.00 Registracija
10.00-10.20 Pozdrav udeležencem

- Branko Meh, predsednik Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije
- Stefano La Croce, namestnik direktorja ADVANTAGE AUSTRIA Ljubljana
- Zdravko Počivalšek, minister za gospodarski razvoj in tehnologijo

10.20-11.30
V družbi uspešnih

Uspešen vstop na trge regije Alpe Adria
- Marko Lotrič, direktor podjetja Lotrič Meroslovje d.o.o.

Praktični vidiki iskanja novih poslovnih partnerjev v tujini in izzivi uspešne prodaje izdelkov v tujini
- Bojan Železnik, direktor podjetja KGL d.o.o.

Sofinanciranje aktivnosti za slovenske potencialne in obstoječe izvoznike za učinkovito poslovanje v tujini
predstavnik/ca Javne agencije, SPIRIT Slovenija

Uspešno poslovanje v Sloveniji: Izkušnje in anekdote
- Klaus Schuster, management svetovalec in avtor
11.30-12.30 Hladno-topli bife in mreženje
12.30-16.30 Individualni sestanki po predhodnem razporedu (B2B)
16.30-19.00 Ogled sejma
*Dogodek bo potekal v slovenskem in angleškem jeziku, prevajanje bo zagotovljeno.

Udeležba na dogodku je brezplačna, vendar je obvezna predhodna prijava do 9. 9. 2019 na spletni strani: https://successful-in-slovenia.b2match.io/

OPOZORILO:
V primeru, da prijavljeni prevzame vstopnico za sejem, vendar se dogodka B2B ne udeleži, se mu cena prevzete vstopnice naknadno zaračuna.

Dodatne informacije:
- Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, Edina Zejnić, t. 01 58 30 586, edina.zejnic@ozs.si
- Advantage Austria Ljubljana, Mateja Čakš, t. 01 51 39 770, mateja.caks@advantageaustria.org

Vabljeni!
B2B