Strokovni posvet na temo PRODAJE PODJETJA

• Kraj: Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, Celovška cesta 71, Ljubljana, soba 111-112
  • Datum: 21.06.2019
  • Cena: 100,00 € + 22 % DDV - 122,00€
  • Za člane OZS in njihove zaposlene (POPUST 50 %) - 50,00 € + 22 % DDV - 61,00€

Strokovni posvet na temo PRODAJE PODJETJA

Razgovori se izvajajo individualno, kar pomeni, da boste imeli le vi na voljo 45 minut (1 šolsko uro) za posvet s strokovnjakom.

Svetovalni in izobraževalni center OZS

V Obrtno-podjetniški zbornici Slovenije smo za vse podjetnike in obrtnike pripravili možnost strokovnega posveta na temo prodaje podjetja,
na katerem boste skupaj s strokovnjakom s področja prodaje malih podjetij poiskali odgovore na vsa ključna vprašanja,
ki se vam porajajo, ko razmišljate o prodaji svojega podjetja.

Na razgovoru boste izvedeli odgovore na naslednja vprašanja:

• Ali je moje podjetje primerno za prodajo?
  • Kateri so osnovni koraki pri prodaji podjetja?
  • Kakšni so osnovni principi vrednotenja malega podjetja?
  • Kaj vse vpliva na vrednost podjetja?
  • Kako vrednost podjetja vidi kupec?
  • Kaj vse je lahko predmet prodaje?
  • Ali lahko prodam tudi s.p.?
  • Kje in kako poiščem kupca?
  • Katere podatke je kupcem varno razkriti in kdaj?

Komu je razgovor namenjen?

Razgovor na temo prodaje podjetja je namenjen podjetnikom in obrtnikom, ki s tržno prodajo svojega posla želijo izstopiti iz aktivnega podjetništva. Namenjen je tako podjetnikom, ki bi želeli prodati podjetje v celoti, kot tudi tistim, ki želijo prodati zgolj eno izmed svojih dejavnosti. Obravnavana tematika je prilagojena lastnikom malih podjetij z do 20 zaposlenimi.

Tomo Senekovič prodaja podjetja

Razgovor bo vodil Tomo Senekovič, ki je idejni vodja in ustanovitelj spletnega portala BorzaPosla.si, pri prodaji malih podjetij pa sodeluje kot svetovalec in posrednik. Borza posla je prvi slovenski spletni portal, ki ponuja pregled nad delujočimi podjetji, ki so naprodaj. Tomo se dnevno srečuje z mnogimi vprašanji lastnikov malih podjetij, ki razmišljajo o prodaji svojega podjetja, kot tudi s kupci podjetij - posamezniki in obstoječimi podjetniki.

• Na voljo so le 4 mesta!
  • Vsak razgovor bo trajal 45 minut.
  • V ta termin bo uvrščenih prvih štiri prijav.

Dodatne informacije: Jana Golić: jana.golic@ozs.si, 01 5830 553.

Prijava:
Prosimo, da izpolnite spletno prijavo na dogodek ali se prijavite po e-pošti na naslov jana.golic@ozs.si.

Plačilo kotizacije: Prosimo, da kotizacijo poravnate pred pričetkom seminarja na transakcijski račun Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije, Celovška 71, 1000 Ljubljana, številka: 02013-0253606416 (NLB) Sklic: 00 200035 - davčna številka. Namen plačila: OTHR. Prosimo, da potrdilo o plačilu pošljete na e-naslov jana.golic@ozs.si ali po faxu 01 50 54 373.

Pisne odjave poslane na jana.golic@ozs.si upoštevamo do 2 dni pred dnevom dogodka, sicer zaračunavamo 20 % kotizacije. V primeru, da odjave ne sporočite, kotizacijo zaračunamo v celoti.

V primeru prenizkega števila prijav si pridržujemo pravico do odpovedi.

Dodatne informacije: Jana Golić: jana.golic@ozs.si, 01 5830 553.

Vljudno vabljeni!

Prijava na dogodek