Sekcija vzdrževalcev tekstilij - prva stran

sekcija-vzdrzevalcev-tekstilij

20. Tradicionalno strokovno srečanje tekstilcev in predelovalcev kož pri OZS

21. 09. 2021
Avtor: Adrijana Poljanšek

Spoštovani,

Vabimo vas na  20. Tradicionalnega strokovnega srečanja tekstilcev in predelovalcev kož pri Obrtno-podjetniški zbornici Slovenije, ki ga pripravljamo 1. in 2. oktobra 2021 v hotelu v Ankaranu. Dvodnevno srečanje bo tokrat potekalo v Hotelu & resort Adria Ankaran, Jadranska cesta 25, 6280 Ankaran v Stekleni dvorani. Rezervacije za nastavitve  v ANKARANU javite na telefonsko številko:   05 66 37 444  ali preko e- pošte booking@adria-ankaran.si do 30.9.2021 s sklicem, da ste udeleženci strokovnega srečanja tekstilcev.

Predstavljena bo tema, kako lahko enostavno fotografirate oblačila in usnjene izdelke za objevo na družbenih omrežjih, kot sta Facebook in Instagram. Naslednji dan bo sledila praktična delavnica, kako fotografije na družbenih omrežjih uporabiti v promocijske namene, kako se pripraviti na dolgoročno izvajanje promocije ter kako doseči čim širši krog ljudi.

Zato vas prosimo, da s seboj prinesete oblačila in usnjene izdelke, da boste v živo fotografirali s pomočjo fotografa in takoj drugi dan na delavnici objavili fotografijo na družbenih omrežjih.

Program srečanja je TUKAJ in PRIJAVA na dogodek.

PROGRAM 20. DVODNEVNEGA STROKOVNEGA SREČANJA SEKCIJE TEKSTILCEV IN PREDELOVALCEV KOŽ PRI OZS
Petek,   1. oktober 2021
9.50 – 10.00 Dobrodošlica ob kavici
10.05-10.15 Pozdravni nagovor
Lidija Anzelm, predsednica Sekcije tekstilcev pri OZS
Anton Dremelj, predsednik Sekcije predelovalcev kož pri OZS

10.15-10.30 Pozdravni nagovor predsednika OZS
Branko Meh, predsednik Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije

10.30 - 10.45 Ugodnosti za člane OZS
Simona Osterman

10.45 - 11.30 5 Korakov do večje vidnosti na spletu
LUC-MAT Matjaž Gačnik

11.15 - 12.45 »Trajnostni vidik mode, tekstila«
red. prof. Almira Sadar, Univerza v Ljubljani, Naravoslovnotehiška fakulteta

13.00 -15.00 Odmor za kosilo
15.00 - 17.00 Enostavno fotografiranje oblačil in usnjenih izdelkov za objavo na socialnih omrežjih (FB, Instagram …)  Profesionalni fotograf: Blaž Žnidaršič

Skupna večerja (Za večerjo v Hotelu bo potrebno doplačati 20 €).
2. oktober 2021
 9.00 – 11.00 Družbena omrežja za mikro podjetja: 10 korakov za učinkovito nagovarjanje kupcev
Janja Novoselc, KASPR

11.00 -11.30 Odmor za kavico