Sekcija vzdrževalcev tekstilij - prva stran

sekcija-vzdrzevalcev-tekstilij

Usposabljanja za delo z nevarnimi snovmi za vzdrževalce tekstilij in pralnice

06. DECEMBER 2021  |   Katarina Železnik Logar - IVD

ON - line usposabljanje za zposlene delavce obsega:

•    Zakonske zahteve in ocena tveganja,
•    razumevanje informacij o nevarnih snoveh, ki jih preberemo na etiketi,
•    varnostni list in navodila za varno delo,
•    označevanje in skladiščenje nevarnih snovi,
•    varno delo z nevarnimi snovmi, s katerimi zaposleni rokujejo pri delu, preventivni ukrepi za   zagotavljanje varnega dela in varnega delovnega okolja,
•    ukrepi, ki jih izvedemo v primeru izrednega dogodka,
•    ukrepi prve pomoči ob zastrupitvi z nevarnimi snovmi,
•    rokovanje z odpadki,
•    pomembnost osebne varovalne opreme,
•    pisni preizkus.

Povezavo na on- line prejmete v četrtek 9. 12. 2021 ali petek 10.12.2021 zjutraj.

Prijava na uspodabljanje TUKAJ.