15. 11. 2019
Avtor: Valentina Melkić

Vljudno vabljeni na Usposabljanje iz varnosti in zdravja pri delu za delavce, ki nadzirajo ali izvajajo dela na električnih instalacijah nizke in visoke napetosti, ki bo 26. novembra 2019 s pričetkom ob 8.00 uri na Verovškovi ulici 64 A, Ljubljana.

Zakon o varnosti in zdravju pri delu v 38. členu  pravi, da rok za preizkus znanja ne sme biti daljši od dveh let.

Usposabljanje bo izvajal Inštituta za varstvo pri delu in varstvo okolja Maribor, Podružnice Ljubljana

Z naslova partnerskega sodelovanja OZS in IVD lahko člani OZS uveljavljate posebno ugodnost:

Članom Sekcije elektro dejavnosti pri Obrtno-podjetniški zbornice Slovenije  (OZS) Sekcija elektro dejavnosti sofinancira kotizacijo v višini 62 EUR + DDV, zato je cena za člane OZS 20 EUR plus 22% DDV.  Znesek je potrebno do začetka usposabljanja nakazati na transakcijski račun IVD Maribor, Valvasorjeva ulica 73, 2000 Maribor št.: 30000-0000828125 pri Sberbank d.d.., na prijavnici pa navesti, da ste član OZS.

Prijavnica:

Vabilo in prijavnica