Sekcija elektronikov in mehatronikov - prva stran

sekcija-elektronikov-in-mehatronikov

19. posvet Avtomatizacija strege in montaže – ASM'23

20. 11. 2023
Avtor: Valentina Melkić

Tudi v letošnjem letu vas v na podlagi sodelovanja OZS in Fakultete za strojništvo, Univerze v Ljubljani, vljudno vabimo, da se udeležite 19. posveta Avtomatizacije strege in montaže  – ASM'23.

Posvet bo potekal, 06.12.2023

s pričetkom ob 9. uri

Lokacija : Gospodarska zbornica Slovenije, Dimičeva 13, 1000 Ljubljana

Konferenčna dvorana a, I. nadstropje

Tradicionalni posvet ASM '23, ki ga redno organizira Laboratorij LASIM, Fakulteta za strojništvo Univerze v Ljubljani v so-organizaciji s partnerji je že devetnajsti po vrsti.

Posvet se je tradicionalno uveljavil kot mesto srečevanja, posvetovanja in aktivne izmenjave mnenj strokovnjakov s področja avtomatizacije in Industrije 4.0. Posvet ASM je namenjen predvsem prenosu znanj in izmenjavi dobrih praks na področju avtomatizacije, Industrije 4.0, Industrije 5.0, novih tehnologij, ter pospeševanju digitalizacije slovenske industrije.

To je tudi dogodek, kjer boste lahko direktno dobili vpogled v to, kako se podjetja na različne načine spopadajo z uvajanjem digitalizacije proizvodnih procesov in s širšimi izzivi Industrije 4.0, avtomatizacije, vitke proizvodnje in digitalizacije proizvodnih procesov. Področja in tehnologije I4.0 kot so logistika, kolaborativna in industrijska robotika, digitalni dvojčki proizvodnih in logističnih procesov, sistemov in izdelkov, povezljivost sistemov in kibernetska varnost, so zelo aktualna in jih je za povečanje konkurenčnosti proizvodnih podjetij nujno znati pravilno uporabiti. Pridobljena nova spoznanja bodo v pomoč strokovnjakom in vodilnim delavcem pri vsakodnevnem delu v podjetjih.

POVZETEK VSEBINE: Tematski sklopi na posvetu Avtomatizacija strege in montaže 2023 bodo:

1.           Učinkovitost in robotizirana proizvodnja

2.           Fleksibilnost in digitalizacija proizvodnje ter interna logistike

3.           Avtonomni mobilni roboti za logistiko tovarn prihodnosti – okrogla miza

4.           Tovarne prihodnosti in komunikacijska tehnologija 5G ter kibernetska varnost v industrijskih okoljih

5.           Inovativne rešitve in Umetna inteligenca, Industrijska olja in maziva ter Analiza I4.0 in I5.0

PROGRAM: https://www.posvet-asm.si/index.php?page=program-asm-23

Več podatkov o posvetu je na https://www.posvet-asm.si/

KOTIZACIJA: Članom OZS se pri kotizaciji za udeležbo na Posvetu ASM '23 prizna 30 % popust (sicer je polna cena, brez popusta: 135 Eur + DDV), potrebna pa je predhodna prijava do torka, 05. decembra 2023

Račun vam bodo izstavili po prejeti prijavi.

Parkiranje je za udeležence brezplačno v I. kleti garaže GZS do zasedenosti parkirnih mest.

PRIJAVA :

Na posvet ASM 23 se člani OZS prijavite tako, da pošljete e-mail sporočilo na: asm.lasim@fs.uni-lj.si (NE prijavljajte se z elektronsko prijavnico, saj ne boste mogli uveljavljati dogovorjenega popusta!)

E- mail sporočilo za prijavo na dogodek »19. posvet Avtomatizacije strege in montaže  – ASM'23 naj vsebuje naslednje podatke:

Podjetje, naslov podjetja, davčna številka, ime, priimek, delovno mesto, telefon, e-mail.

Obvezno pripišite: »Kot član OZS uveljavljam dogovorjeni 30 % popust na kotizacijo«