Sekcija elektronikov in mehatronikov - prva stran

sekcija-elektronikov-in-mehatronikov
ELEKTRONIKI IN MEHATRONIKI

Ogled podjetja Seltron in Radijske nadzorne postaje Jeruzalem

14. 11. 2023
Avtor: Valentina Melkić
ELEKTRONIKI IN MEHATRONIKI

Sekciji elektronikov in mehatronikov in elektro dejavnosti pri OZS vas vljudno vabita da se udeležite dogodka » Ogled podjetja SELTRON in RADIJSKE NADZORNE POSTAJE JERUZALEM«

ki bo potekal

v petek, 24.11.2023,

z začetkom ob 9:00. uri na OOZ Maribor, Titova cesta 63, 2000 Maribor

kasneje pa na več drugih lokacij

PROGRAM DOGODKA:

*  9:00 – 10:00 zbor udeležencev na Območno obrtno-podjetniški zbornici Maribor (Titova cesta 63, 2000 Maribor) in jutranja malica »na žlico«

cca. 15 min pot do podjetja SELTRON:  Tržaška cesta 85 A, 2000 Maribor

*  10:30 – 12:00 Ogled proizvodnje podjetja SELTRON d.o.o. (https://www.seltron.si/).

SELTRON je moderno tehnološko podjetje, ki združuje sodobno tehnologijo z dolgoletnimi izkušnjami, gospod Marijan Hertiš pa je bil leta 2020 proglašen tudi za Podjetnika leta. Podjetje ponuja inovativne, napredne in varčne rešitve za ogrevanje, ki so prepoznavne tako v slovenskem kot v evropskem prostoru. Podjetje nenehno vlaga v razvoj in nadgrajuje lastno proizvodnjo regulacijske tehnike ter širi svoj prodajni program z različnimi produkti, ki s čim manjšo porabo energije skrbijo za prihranek uporabnikov ter varovanje okolja.

cca. 1 ura  pot do oddajnika JERUZALEM: Jeruzalem 14, Ivanjkovci

*  13:00 – 14:00 Ogled oddajnika oziroma radijske nadzorne postaje Jeruzalem, Agencije za komunikacijska omrežja in storitve RS

cca. 15 min pot do Gostišča TAVERNA: Svetinje 21, 2259 Ivanjkovci

*   cca. 14:30  Kosilo v gostišču Taverna (https://gostisce-taverna.si/o-nas/)

PREVOZ UDELEŽENCEV DOGODKA: je predviden v lastni režiji, razen v primeru, da bi bilo iz Ljubljane in okolice večje število prijav. V tem primeru bi naknadno organizirali skupinski prevoz in prijavljene o tem obvestili.

CENA:

20 Eur/osebo  z DDV*

*Razliko do polne cene krijeta Sekciji elektronikov in mehatronikov in elektro dejavnosti pri OZS

za člane Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije (OZS)  in pri njih zaposlene

45 Eur/osebo  z DDV

za prijavljene, ki niso člani OZS

SPLOŠNI POGOJI PRIJAVE:

Prosimo vas, da se za udeležbo na dogodku prijavite do petka, 17. novembra 2023.

Prijave potekajo preko spleta tukaj:  P  R  I  J  A  V  A

Kotizacijo je potrebno plačati pred dogodkom na transakcijski račun Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije, številka računa: 02013-0253606416, Nova Ljubljanska banka, sklic: 00 200045, koda namena: OTHR, s pripisom: Dogodek24112023, najkasneje do petka, 17.11.2023

Odjave so možne le pisno in sicer do ponedeljka, 20.11.2023. Po tem terminu kotizacije ne vračamo.

INFORMACIJE IN DODATNA POJASNILA:

Dodatna pojasnila lahko dobite pri Valentini Melkić, sekretarki sekcij, telefon 01 58 30 541,

e-naslov: valentina.melkic@ozs.si.

Vljudno vabljeni.