Sekcija elektronikov in mehatronikov - prva stran

sekcija-elektronikov-in-mehatronikov

Vabilo na strokovno delavnico o razdelilnikih, Domžale, 20. maj 2015

13. 05. 2019
Avtor: Valentina Melkić

Vabljeni na strokovno delavnico/seminar s področja razdelilnikov, ki bo 20. maja v Domžalah (OZS Domžale, Vir, Šaranovičeva 21a, 1230 Domžale).

Na seminarju boste seznanjeni s tehnično zakonodajo, povezavo med evropskimi direktivami, zakonsko podlago na sklicevanje na slovenske standarde v predpisih, postopkih ugotavljanja skladnosti, nivojih standardizacije, pripravo standardov in veljavnost ter prehodna obdobja standardov. Predstavljeni bodo preskusi in zahteve iz standarda in tudi iz tehnične smernice, ki jih morajo opraviti izvirni proizvajalci in inštalaterji po namestitvi razdelilnika. Pojasnjene bodo razlike med oznako »CE« in znakom skladnosti (za certificiranje). Podani bodo različni primeri predelave oziroma popravila razdelilnika, ki še ni bil izdelan po sedaj veljavnih standardih.

Članom OZS se za strokovno delavnico na podlagi dogovora o sodelovanju prizna  poseben popust pri kotizaciji. Z uveljavitev popusta je potrebno  na prijavnico pripisati » ČLAN OZS«.

Prijave potekajo direktno na  e-naslov info@etest.si  najkasneje do 17. 5. 2019 do 10. ure !

Strokovna delavnica o razdelilnikih - program in prijavnica

Izvajalca delavnice: Ervin Seršen in Andrej Počivavšek

Datum: 20. 05. 2019

Kraj: OZS Domžale, Vir, Šaranovičeva 21a, 1230 Domžale

Čas: 9.00 – 14.30

Prihod udeležencev

Obnova tehničnih smernic TSG-N-002 in TSG-N-003

Zakonska osnova za projektiranje, izvedbo in nadzor (inšpekcijo)

Razdelilnik, funkcija in struktura

Razdelilnik kot del infrastrukture

Malica

Praktični vidik projektiranja in montaže

Pregled, meritve in preskus delovanja; najpogostejša odstopanja, napake in okvare

Vprašanja bo možno postavljati na sami delavnici, pri vsakem predavanju, vendar prosimo, da za lažjo pripravo razprave pošljete vprašanja, katera bi radi obravnavali na delavnici, po e-pošti na info(pri)etest.si najkasneje 3 dni pred začetkom delavnice.

Delavnica je namenjena tako preglednikom kakor tudi elektroinštalaterjem.

Vabilo z več informacijami o delavnici in prijavnica na dogodek sta v priponkah in na spletni strani NNELI.

Izpolnjene prijavnice pošljite po e-pošti na info@etest.si, po navadni pošti ali po faksu na 01 5113 004.

Dodatne informacije :

Elektrotehniška zveza Slovenije

Odbor za nizkonapetostne električne inštalacije NNELI in zaščito pri streli

Katarina Seliger

Stegne 7