Spletno predavanje »Prihodnost frizerskih storitev in izdelkov po pandemiji - vidik proizvajalca"

02. 03. 2022
Avtor: Vlasta Markoja

Sekcija frizerjev pri Obrtno-podjetniški zbornici Slovenije v nedeljo 6.3.2022 ob 17.00 uri organizira Strokovno spletno predavanje za frizerje z naslovom:

· »Prihodnost frizerskih storitev in izdelkov po pandemiji: vidik proizvajalca"

S predavateljem iz Nemčije

Seminar je za člane zbornice brezplačen za ostale pa je cena 48,80€ (DDV vključen), prijava je obvezna.

Rok za prijavo je do sobote 5.3.2022 oziroma do zapolnitve prostih spletnih mest.
Povezavo na spletni dogodek boste prejeli pred spletnim dogodkom, predvidoma dopoldan na dan dogodka.

Vabilo

Sekcija frizerjev pri OZS nadaljuje s strokovnimi izobraževanji in predstavitvami dobrih praks. Tako smo tudi tokrat pripravili predavanje s predavateljem iz Nemčije, ki vam bo predstavil kako se lotevajo okrevanja v salonih po pandemiji,  s primerom prakse na  nemškem in evropskem tržišču.

Verjamemo, da lahko izkušnje iz preteklosti in različni pristopi pomagajo k prebroditvi in uspešnemu poslovanju po pandemiji. Zato vas vabimo, da se nam pridružite 6.3.2022 ob 17.00 uri na spletnem predavanju z naslovom,

· »Frizerske storitve in izdelki v prihodnosti, po pandemiji: vidik proizvajalca"

Marc-Denis Rücker, vodja prodaje za mednarodni trg pri Hans Conzen Kosmetik GmbH, Hamburg Nemčija

Cena:    Seminar je za člane zbornice brezplačen za ostale pa je cena 48,80€ (DDV vključen).

Kdaj:    nedeljo, 6.3.2022, od 17.00 do predvidoma 18.30 ure

Kje:     Preko spletne platforme Zoom

Prijava: Udeležba na dogodku je za člane BREZPLAČNA (za ostale 48,80€), prijava je obvezna (klik na moder gumb - Prijava in ne po elektronski pošti), saj boste na dan seminarja na vaš e-naslov prejeli  povezavo na spletni dogodek.

P R I J A V A !

PROGRAM:

Uvodni pozdrav – Trenutno aktualno stanje v frizerski dejavnosti
Smiljan Škarica, predsednik Sekcije frizerjev pri OZS

17.10 – cca 18.30

»Prihodnost frizerskih storitev in izdelkov po pandemiji: vidik proizvajalca"

Predavanje bo med drugim zajemalo tri osrednje teme:

· Kdo je oseba, ki sedi na mojem stolu oziroma kako je pandemija spremenila pričakovanja strank?

· Zakaj večina salonov z barvanjem las zasluži zelo malo oziroma nič? Kako običajen izračun storitev za barvanje onemogoča salonu, da bi ustvarili  dobiček od barv?

· Zakaj uspeh izdelka vedno sledi uspehu izvedenih storitev? Kako lahko svoje cene prilagodim nadgradnji storitev? Kako lahko s storitvami spodbudim prodajo izdelkov v salonu?

Predavanje bo izvedeno v angleškem jeziku s konsekutivnim prevajanjem v slovenski jezik. (Zaradi konsekutivnega prevoda predvidevamo, da bo skupen čas predavanja s prevodom cca 1,5 ure)

Navodila za prijavo preko zoom platforme ter povezavo do dogodka pošljemo prijavljenim naknadno predvidoma na dan dogodka.

PREDAVATELJ:

· Rojen je leta 1985 v Wiesbadnu v Nemčiji.

· Diplomiral je z odliko na European Business School.

· Ima več kot 10 let izkušenj na področju profesionalne frizerske dejavnosti.

· Prejšnja zaposlitev: trženje in prodaja v WELLA, System Professional, Sebastian & Sassoon

· Prejšnja zaposlitev: vodja mednarodne prodaje za GLYNT & GRAHAM HILL

Informacije ZA NEČLANE - plačilo kotizacije:

- Obvezna je spletna prijava na dogodek
- Kotizacija se poravna pred pričetkom seminarja na transakcijski račun OZS, Celovška 71, Ljubljana, NLB d.d.: SI56 0201 3025 3606 416, sklic 00 200027 -davčna številka, koda namena OTHR
 - Potrdilo o plačilu se posreduje na e-naslov vlasta.markoja@ozs.si

Dodatne informacije: Vlasta Markoja: vlasta.markoja@ozs.si 030/601 689