novica Vabljeni na 11. industrijski forum IRT 2019, 3.6. in 4.6. 2019, Portorož

Vljudno vabljeni da tudi letos obiščete Industrijski forum IRT 2019, ki bo letos že 11. po vrsti, ponovno v Portorožu.

Ker imamo z naslova OZS na pobudo Odbora za znanost in tehnologijo z organizatorjem dogodka podpisan tudi dogovor o sodelovanju in že vrsto let odlično sodelujemo, se lahko člani OZS dogodka udeležite tudi ugodneje, kot sicer:

Za člane OZS je kotizacija cenejša za 5%, če je predprijava do 24.5. je vam to zagotovi še  dodatni 10% popust na sicer redne cene kotizacije, ki znašajo (brez DDV):

-          za prvi dan - 3.6.-  175,00 €

-          za drugi dan- 4.6.-  155,00 €

-          za  oba dneva 255,00 €

Za uveljavitev popusta ob prijavi v rubriko »Vaše sporočilo« obvezno vpišite » ČLAN OZS«

Prijava je obvezna na: https://forum-irt.si/prijava/udelezenci/

Program za prvi in drugi dan je objavljen tukaj: https://forum-irt.si/program/
Vljudno vabljeni !

novica 8. Kongres podjetnikov Slovenije , 31. maj in 1. junij, Hotel Bernardin, Portorož
Letošnja rdeča nit kongresa: Vodenje, ki navdihuje, digitalizacija podjetja in sodobne podjetniške prakse. Poleg klasičnih podjetniških tem, ne bo manjkalo tudi aktualnih tem, kot so: blockchain, družinsko podjetništvo, sodobno vodenje malega podjetja, digitalni marketing, digitalizacija podjetja, umetna inteligenca, strojno učenje robotizacija, sodobno brandiranje in še kaj. Na kongres vas vabita tako organizator kongresa, kakor tudi Odbor za znanost in tehnologijo pri OZS, kot partner dogodka.
novica Slovenski podjetniški sklad objavil javne pozive za 11 vavčerjev
Mikro, malim in srednje velikim podjetjem (v nadaljevanju MSP) bo program spodbud malih vrednosti, ki ga izvaja Slovenski podjetniški sklad (v nadaljevanju SPS), omogočil bistveno poenostavljen dostop do sofinanciranja posameznih storitev s pomočjo katerih bodo krepila svojo konkurenčnost in kompetence.