Odbor za znanost - prva stran

novica Obiščete B2B visoko tehnološke industrijske sejme IFAM, INTRONIKA, ROBOTICS in ICT4Ind, od 11.-13. februarja 2020 v Ljubljani na Gospodarskem razstavišču 2020

Več o sejmu si lahko preberete na spletni strani ICM: www.icm.si.

Še posebej vljudno vabljeni, da obiščete razstavni prostor Odbora za znanost in tehnologijo pri OZS v dvorani C1, kjer se odbor predstavlja na specializiranem strokovnem sejmu INTRONIKA, v okviru skupne razstavne površine s člani, potencialni člani in partnerji.

V ta namen vam članom in partnerjem OZS tudi v letošnjem letu podarjamo brezplačno Online registracijo, s katero privarčujete siceršnjih 10 Eur vstopnine:

Brezplačna Online registracija poteka tukaj:

INTRONIKA - https://icm.ungerboeck.com/prod/emc00/register.aspx?OrgCode=10&EvtID=5060&AppCode=REG&CC=119031960908

Pri online registraciji  sledite navodilom v posameznih korakih.

POZOR: Pod KLJUČNO BESEDO obvezno napišete OZS (Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije) in ne pozabite izpolniti vsa obvezna polja !

Več o sejmu si lahko preberete na spletni strani ICM: www.icm.si.

Hkrati pa vas vabimo tudi k obisku Business Foruma:https://icm.si/wp-content/uploads/2020/02/BF-2020-05-1-2020.pdf

Vljudno vabljeni !

novica Slovenski podjetniški sklad (SPS) je objavil vavčer za prenos lastništva.

Prenos lastništva po tem javnem pozivu pomeni: - prenos oziroma prodajo večinskega poslovnega deleža v kapitalski družbi (vsaj 50 % osnovnega kapitala družbe) ali - prenos podjetja (samostojnega podjetnika) na podjetnika prevzemnika (72a. člen ZGD-1).

novica Vabljeni na sejem MOS 2019

Vljudno vabljeni, da nas obiščete na sejmu MOS 2019! Lokacije razstavnih prostorov Sekcije kovinarjev in Sekcije plastičarjev so v hali C1 in obsegajo tri prostore : 12 A, 12B in 06. Lokacija prostora Odbora za znanost in tehnologijo je v hali L1.

novica Vabljeni na 11. industrijski forum IRT 2019, 3.6. in 4.6. 2019, Portorož

Vljudno vabljeni da tudi letos obiščete Industrijski forum IRT 2019, ki bo letos že 11. po vrsti, ponovno v Portorožu. Ker imamo z naslova OZS na pobudo Odbora za znanost in tehnologijo z organizatorjem dogodka podpisan tudi dogovor o sodelovanju in že vrsto let odlično sodelujemo, se lahko člani OZS dogodka udeležite tudi ugodneje, kot sicer.

novica 8. Kongres podjetnikov Slovenije , 31. maj in 1. junij, Hotel Bernardin, Portorož

Letošnja rdeča nit kongresa: Vodenje, ki navdihuje, digitalizacija podjetja in sodobne podjetniške prakse. Poleg klasičnih podjetniških tem, ne bo manjkalo tudi aktualnih tem, kot so: blockchain, družinsko podjetništvo, sodobno vodenje malega podjetja, digitalni marketing, digitalizacija podjetja, umetna inteligenca, strojno učenje robotizacija, sodobno brandiranje in še kaj. Na kongres vas vabita tako organizator kongresa, kakor tudi Odbor za znanost in tehnologijo pri OZS, kot partner dogodka.

novica Slovenski podjetniški sklad objavil javne pozive za 11 vavčerjev

Mikro, malim in srednje velikim podjetjem (v nadaljevanju MSP) bo program spodbud malih vrednosti, ki ga izvaja Slovenski podjetniški sklad (v nadaljevanju SPS), omogočil bistveno poenostavljen dostop do sofinanciranja posameznih storitev s pomočjo katerih bodo krepila svojo konkurenčnost in kompetence.