OZS Sekcija polagalcev talnih oblog

Srečanje in piknik slikopleskarjev in fasaderjev z Manco

21. 07. 2022
Avtor: Igor Pipan

Sekcija slikopleskarjev, fasaderjev in črkoslikarjev pri Obrtno-podjetniški zbornici Slovenije skupaj s partnerji dogodka napoveduje »Srečanje in piknik slikopleskarjev in fasaderjev, partnerjev in zaposlenih«, ki se bo odvijalo v Komendi (pri RC stezi Blatni dol) in sicer v petek, 9. septembra 2022 od 12 ure dalje. Obvezna je spletna prijava na dogodek.

Srečanje bo namenjeno predvsem medsebojnemu spoznavanju in druženju družin, ki se ukvarjajo s slikopleskarstvom in/ali fasaderstvom, pri njih zaposlenih ter partnerjev, ki z njimi sodelujejo in jih oskrbujejo z materiali, orodji in opremo. Poskrbeli bomo, da bo srečanje prijetno in zabavno – zato tudi izbira lokacije, ki je sredi neokrnjene narave, ponuja prostor za doživetja, razvajanja, igro in sprostitev. Če pa temu dodamo še pester program, dobro hrano in pijačo, odlične glasbene goste in kakšno presenečenje – potem upamo, da bomo tam srečali tudi vas!

Za udeležbo na dogodku je obvezna spletna prijava na dogodek in plačilo kotizacije (ki vključuje hrano, pijačo (razen žgane pijače), program, nagrade, in še in še):

• člani OZS in zaposleni v višini 6,00 EUR/udeleženca
  • nečlani OZS v višini 15,00 EUR/udeleženca
  • cena/kotizacija vsebuje DDV.

piknik slikopleskar Manca
DRUGE INFORMACIJE (prijava, odjava, plačilo kotizacije, kontakt,...):

• Obvezna je spletna prijava na dogodek
  • Kotizacija se poravna pred pričetkom dogodka na transakcijski račun OZS, Celovška 71, Ljubljana, št.: 02013-0253606416 (NLB), sklic: 00 200034. Namen plačila: OTHR.
  • Potrdilo o plačilu se posreduje na e-naslov igor.pipan@ozs.si
  • Prijave sprejemamo do zapolnitve mest oziroma do vključno 5.9.2022.
  • Pisne odjave poslane na igor.pipan@ozs.si upoštevamo do 7.9. (2 dni pred začetkom dogodka), sicer zaračunavamo 30 % kotizacije. Odjav po tem roku ne upoštevamo.
  • Brez odjave kotizacijo zaračunamo v celoti.
  • Dogodek bo organiziran za minimalno 100 udeležencev.
  • V  primeru prenizkega števila prijav si pridržujemo pravico do odpovedi.
  • Dodatne informacije: igor.pipan@ozs.si, 01 5830 568.

Vljudno vabljeni!