MOJSTRSKI IZPITI

18. 05. 2023
Avtor: Anton Šijanec
MOJSTRSKI IZPITI

Vse zainteresirane kandidate za pristop k mojstrskemu izpitu obveščamo, da se v okviru 25. razpisa za mojstrske izpite bliža drugi pristopni rok v letu 2023 za prijavo k opravljanju mojstrskega izpita, ki bo 10. oktobra 2023.

Dva dodatna naziva

Obveščamo vas tudi, da imate na voljo za vpis tudi dva dodatna mojstrska naziva in sicer:

•            Mojster suhomontažne gradnje

•            Mojster polagalec talnih oblog

Rok za vloge

Vlogo za pristop k mojstrskemu izpitu z vsemi dokazili je potrebno oddati najkasneje do 22. septembra 2023 na naslov: Obrtno – podjetniška zbornica Slovenije, za mojstre izpite, Celovška cesta 71, 1000 Ljubljana.

Kandidate, ki bodo oddali popolno vlogo in bodo izpolnjevali pogoje za pristop k mojstrskemu izpitu, bomo 10. oktobra 2023 povabili na informativni dan.

Informacije

Informacije v zvezi s prijavo in opravljanjem mojstrskega izpita lahko dobite na tel.št.:01/58 305 74, Suzana Kljun.

Spletna stran Mojstrski izpiti >>>

Povezava na aktualni razpis >>>