Novice - Zastopanje

novica Sofinanciranje sejemskih predstavitev podjetij

Javna agencija, SPIRIT Slovenija je v letu 2019 objavila javni razpis za sofinanciranje individualnih sejemskih nastopov podjetij na mednarodnih sejmih v tujini v letih od 2019 do 2022, in seznam sofinanciranja skupinskih sejemskih predstavitev na sejmih v tujini za leto 2020 in 2021. Namen sofinanciranja individualnih in skupinskih sejemskih predstavitev je, da mikro, mala in srednje velika podjetja (MSP) povečajo svojo promocijo izdelkov in storitev v tujini, povečajo možnost vzpostavitve novih tujih poslovnih partnerstev, in s tem posledično povečajo rast ter konkurenčnost podjetja.

novica Vabilo podjetjem za skupinsko udeležbo na mednarodnih sejmih v tujini v letu 2020

Seznam skupinskih predstavitev na mednarodnih sejmih v tujini v letu 2020, ki jih organizira SPIRIT Slovenija:

novica Javno povabilo za sodelovanje na sejmu MEGRA Gornja Radgona, 25.-28. 3. 2020

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije (OZS) v sodelovanju s Pomurskim sejmom vabi članstvo, da se predstavi na mednarodnem sejmu gradbeništva, energetike, komunale in obrti MEGRA, ki bo potekal od 25. do 28. 3. 2020, v Gorni Radgoni.

novica Objavljen je seznam skupinskih predstavitev slovenskega gospodarstva na mednarodnih sejmih v tujini v letu 2020

V letu 2020 bo SPIRIT Slovenija, javna agencija organizirala skupinske predstavitve slovenskega gospodarstva na enajstih mednarodnih sejmih v tujini.

novica Letošnji MOS v znamenju praznovanja 50-letnice OZS

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije (OZS) letos praznuje 50-letnico obstoja, zato bo predstavitev zborničnega sistema na letošnjem 52. MOS slavnostno obarvana. Med osrednjimi dogodki bo okrogla miza o polstoletni zgodovini stanovskega povezovanja, ulica obrti s predstavitvijo obrtnih poklicev ter poslovno srečanje, ki bo letos privabilo podjetnike iz kar osmih držav. OZS se bo v dvorani L1 predstavila skupaj z območnimi zbornicami, člani, panožnimi sekcijami ter poslovnimi partnerji. Vse dni sejma bo potekala tudi nagradna igra ob 50-letnici OZS.

novica Sejemska priznanja OZS na 52. MOS

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenija bo tudi letos podelila tradicionalna sejemska priznanja OZS – Cehi na letošnjem 52. Mednarodnem sejmu obrti in podjetnosti v Celju. Na razpis se lahko prijavijo člani OZS, ki razstavljajo na letošnjem MOS. Rok za prijavo je 30. 8. 2019 (prijava se pošlje na naslov: Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, “Razpis-Cehi”, Celovška cesta 71, 1000 Ljubljana ali po e-pošti na edina.zejnic@ozs.si).

novica Na MOS-u v Vesolje

MOS v letu 2019 strumno koraka naprej in letos prinaša še bogatejšo ponudbo. Največji sejem v regiji, ki se bo odvijal od 10. do 15. septembra v Celju, ostaja zvest lanski segmentaciji na pet ključnih področij: MOS Dom, MOS Turizem, MOS Tehnika, MOS B2B in MOS Plus. Širok spekter različnih področij je največja prednost obiska sejma, saj omogoča hitro in enostavno informiranje o vsem, kar potrebujete.

novica Vabilo podjetjem za posredovanje interesa za skupinsko udeležbo na mednarodnih sejmih v tujini v letu 2020

SPIRIT Slovenija, javna agencija tudi v letu 2020 nadaljuje z izvajanjem skupinskih predstavitev slovenskega gospodarstva na mednarodnih sejmih v tujini.

novica Javno povabilo podjetjem za udeležbo na skupinski predstavitvi slovenskega gospodarstva na sejmu IMM, Köln, Nemčija, 13.-19. januar 2020

Javna agencija Republike Slovenije za spodbujanje podjetništva, internacionalizacije, tujih investicij in tehnologije (SPIRIT Slovenija, javna agencija) organizira skupinsko predstavitev slovenskega gospodarstva na sejmu IMM, ki bo potekal od 13. do 19. januarja 2020 v Kölnu, Nemčija. Sejem IMM je eden od vodilnih sejmov na svojem področju. V letu 2019 je sejm obiskalo 150.000 obiskovalcev.