Spoštovani uporabnik Microsoft Internet Explorerja!

Spletni brskalnik, ki ga uporabljate, ne omogoča polne funkcionalnosti spletnih portalov OZS. V izogib težavam pri delu s portalom vam predlagamo, da uporabite sodobne spletne brskalnike kot so Google Chrome, Mozilla Firefox ali Microsoft Edge.

Hvala lepa za razumevanje.
Postanite član OZS Izjemne ugodnosti, svetovanje, poslovna podpora ...

Predsedniki in upravni odbori strokovnih sekcij OZS v mandatnem obdobju 2022 - 2026

16. 06. 2022
Avtor: Anton Šijanec

 

V letošnjem t.i. super volilnem letu poleg vrste drugih volitev potekajo tudi volitve v organe naše stanovske organizacije OZS. Med njimi so kot prve svoje nove sestave upravnih odborov in predsednike v mandatnem obdobju 2022 - 2026 izbrale naše strokovne sekcije, ki so svoje skupščine izvedle v mesecih aprilu in maju.

 

glasovanje na skupscini

 

Spodaj objavljamo nove predsednike strokovnih sekcij, sestave upravnih odborov in sekretarje sekcij z njihovimi kontakti.

 

 

Predsedniki in upravni odbori strokovnih sekcij OZS

v mandatnem obdobju 2022 - 2026

 

 

SEKCIJA AVTOSERVISERJEV

 

Miran AndrejekPredsednik sekcije:

Miran Andrejek, Murska Sobota

 

Člani upravnega odbora:

Zdravko Klevišar, Novo mesto, podpredsednik

Nataša Mikulin, Gorica, podpredsednica

Milan Majer, Ptuj

Sabina Markelj, Radovljica

Boštjan Martinšek, Logatec

Zvonimir Meško, Celje

Vasja Vadnov, Koper

Miran Zupan, Sevnica

 

Sekretar sekcije: Igor Pipan, telefon: 01 58 30 568, e-pošta: igor.pipan@ozs.si

 

 

SEKCIJA CEMENTNINARJEV, KAMNOSEKOV IN TERACERJEV

 

Bogdan OblakPredsednik sekcije:

Bogdan Oblak, Logatec

 

Člani upravnega odbora:

Peter Svete, Preserje, podpredsednik

Tomaž Zobec, Šmarje Sap

Franc Jarc, Medvode

Janez Gorec, Velika Loka

Marko Brezavšček, Nova Gorica

Zoran Žunko, Pragersko

 

Sekretar sekcije: Igor Pipan, telefon: 01 58 30 568, e-pošta: igor.pipan@ozs.si

 

 

SEKCIJA CVETLIČARJEV IN VRTNARJEV

 

Simon OgrizekPredsednik sekcije:

Simon Ogrizek, Šoštanj

 

Člani upravnega odbora:

Marjan Planinšek, Litija, podpredsednik za področje cvetličarstva

Simon Hlebec, Vrhnika, podpredsednik za področje vrtnarstva

Franc Landeker, Ljubljana

Julij Brinc, Gradac

Bernarda Strgar, Ljubljana

Dejan Rojko, Maribor

Tatjana Merkač, Kotlje

Damjana Napret Čeperlin, Dol pri Hrastniku

 

Sekretarka sekcije: Larisa Vodeb, telefon: 01 58 30 588, e-pošta: larisa.vodeb@ozs.si

 

 

SEKCIJA ČISTILCEV OBJEKTOV

 

Aleš MetelkoPredsednik sekcije:

Aleš Metelko, Šentjernej

 

Člani upravnega odbora:

Sara Zavrl, Ljubljana, podpredsednica

Radovan Glumac, Sežana

Rebeka Blagus, Radomlje

Gordana Dolničar, Slovenska Bistrica

Simon Primožič, Ljubljana - Polje

Simon Slokan, Ljubljana

 

Sekretar sekcije: Miran Rade, telefon: 01 58 30 523, e-pošta: miran.rade@ozs.si

 

 

SEKCIJA DIMNIKARJEV

 

Simon DovrtelPredsednik sekcije:

Simon Dovrtel, Kranj

 

Člani upravnega odbora:

Iztok Zemljič, Postojna, podpredsednik

Franc Dobravec, Litija

Dušan Zorman, Maribor

Martin Šlebir, Domžale

Matej Bajd, Tržič

Bojan Brenčič, Murska Sobota

 

Sekretarka sekcije: Iris Ksenija Brković, telefon: 01 58 30 566, e-pošta: iris.brkovic@ozs.si

 

 

SEKCIJA ZA DOMAČO IN UMETNOSTNO OBRT

 

Jernej BortolatoPredsednik sekcije:

Jernej Bortolato, Dutovlje

 

Člani upravnega odbora:

Suzana Rajh, podpredsednica, Maribor

Jurij Mlakar, Ljubljana

Marjan Starc, Šmarje

Tilen Šumah, Kotlje

 

Sekretar sekcije: Goran Lesničar Pučko, telefon: 01 58 30 516, e-pošta: goran.lesnicar@ozs.si

 

 

SEKCIJA ELEKTRO DEJAVNOSTI

 

Vladimir JanžekovičPredsednik sekcije:

Vladimir Janžekovič, Markovci pri Ptuju

 

Člani upravnega odbora:

Andrej Počivavšek, Domžale, podpredsednik

Dušan Arh, Leskovec pri Krškem

Iztok Drobne, Maribor

Marjan Koren, Lendava

Sašo Zrim, Tišina

Tomaž Logar, Visoko pri Kranju

 

Sekretarka sekcije: Valentina Melkić, telefon: 01 58 30 541, e-pošta: valentina.melkic@ozs.si

 

 

SEKCIJA ELEKTRONIKOV IN MEHATRONIKOV

 

Branko VeseličPredsednik sekcije:

Branko Veselič, Dornava

 

Člani upravnega odbora:

Roman Goropečnik, Domžale, podpredsednik sekcije

Janez Helbl, Maribor

Marjan Markelj, Logatec

Vladimir Narobe, Škofljica

 

Sekretarka sekcije: Valentina Melkić, telefon: 01 58 30 541, e-pošta: valentina.melkic@ozs.si

 

 

SEKCIJA FOTOGRAFOV

 

Katarina PodgoršekPredsednica sekcije:

Katarina Podgoršek, Ljubljana – Bežigrad

 

Člani upravnega odbora:

Samo Rovan, Ljubljana Vič, podpredsednik

Jani Batič, Nova Gorica

Samo Brbre, Slovenska Bistrica

Srečko Rožman, Brežice

Branka Timpran, Celje

Jože Žnidaršič, Cerknica

 

Sekretarka sekcije: Adrijana Poljanšek, telefon: 01 58 30 826, e-pošta: adrijana.poljansek@ozs.si

 

 

SEKCIJA FRIZERJEV

 

Smiljan ŠkaricaPredsednik sekcije:

Smiljan Škarica, Maribor

 

Člani upravnega odbora:

Brigita Pušnik, Ptuj, podpredsednica

Verica Banfi, Murska Sobota

Žana Budan, Koper

Luka Holešek, Trbovlje

Leonida Hrovatin, Ajdovščina

Maja Jerkič, Šenčur

Barbara Podgrajšek, Slovenske Konjice

Valerija Vaupotič, Škofja Loka

 

Sekretarka sekcije: Vlasta Markoja, telefon: 01 58 30 571, e-pošta: vlasta.markoja@ozs.si

 

 

SEKCIJA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

 

Patricija FurlanPredsednica sekcije:

Patricija Furlan, Nova Gorica

 

Člani upravnega odbora:

Janez Bratovž, Ljubljana Center, podpredsednik

Marcela Klofutar, Radovljica, podpredsednica

Blaž Cvar, Radlje ob Dravi

Matjaž Mate, Piran

Marko Budja, Maribor

Nina Čarman, Škofja Loka

Mateja Hrvatin Kozlovič, Koper

Mojca Trnovec, Ljubljana Šiška

Janez Vuk, Ptuj

Klaudija Žilavec, Lendava

 

Sekretarka sekcije: Vlasta Markoja, telefon: 01 58 30 571, e-pošta: vlasta.markoja@ozs.si

 

 

SEKCIJA GRADBINCEV

 

Zoran SimčičPredsednik sekcije:

Zoran Simčič, Nova Gorica

 

Člani upravnega odbora:

Franc Meža, Celje, podpredsednik

Klemen Avguštin; Kamnik

Boštjan Durič, Murska Sobota

Robert Horvat, Ptuj

Matjaž Jereb, Vrhnika

Zlatko Kalšnik, Koper

Tomaž Potočnik, Škofja Loka

Saško Taks, Ravne

Primož Urbanija, Trbovlje

Tadej Vidovič, Maribor

 

Sekretar sekcije: Janko Rozman, telefon: 01 58 30 540, e-pošta: janko.rozman@ozs.si

 

 

SEKCIJA GRAFIČARJEV

 

Bernard BucikPredsednik sekcije:

Bernard Bucik, Črnomelj

 

Člani upravnega odbora:

Irena Judnič, Kočevje, podpredsednica

Marko Bratina, Ajdovščina

Aleš Grm, Domžale

Urška Podgrajšek, Slovenske Konjice

Uroš Ravnikar, Gornja Radgona

Matej Sešlar, Zagorje ob Savi

 

Sekretarka sekcije: Adrijana Poljanšek, telefon: 01 58 30 826, e-pošta: adrijana.poljansek@ozs.si

 

 

SEKCIJA INSTALATERJEV – ENERGETIKOV

 

Andrej PapežPredsednik sekcije:

mag. Andrej Papež, Novo mesto

 

Člani upravnega odbora:

Marko Razgoršek, Celje, podpredsednik

Robert Lipič, Gornja Radgona, podpredsednik

Igor Čurin, Koper

Bojan Dajčman, Maribor

Jernej Dolinar, Ljubljana Vič

Matej Dulc, Novo mesto

 

Sekretar sekcije: Janko Rozman, telefon: 01 58 30 540, e-pošta: janko.rozman@ozs.si

 

 

SEKCIJA KLEPARJEV IN KROVCEV

 

Rudi RudnikPredsednik sekcije:

Rudi Rudnik, Celje

 

Člani upravnega odbora:

Aleksandra Šinko Kuhar, Murska Sobota, podpredsednica

Edi Knez, Koper

Matija Borovnik, Slovenske Konjice

Franc Turšič, Cerknica

Tomaž Sodnik, Kamnik

Franček Lenart, Ptuj

 

Sekretar sekcije: Janko Rozman, telefon: 01 58 30 540, e-pošta: janko.rozman@ozs.si

 

 

SEKCIJA KOVINARJEV

 

Stanislav MaleričPredsednik sekcije:

Stanislav Malerič, Dragatuš

 

Člani upravnega odbora:

Janko Bačar, Ajdovščina, podpredsednik

Matjaž Ostrc, Križevci pri Ljutomeru

Maks Pečnik, Koprivnica pri Brestanici

Janez Kunaver, Ljubljana

Alenka Oven, Dobrova

Igor Meglič, Limbuš

Bogdan Franetič, Sežana

Ivan Meh, Slovenj Gradec

Ivan Furman, Slovenske Konjice

Miran Klančar, Trebnje

 

Sekretarka sekcije: Valentina Melkić, telefon: 01 58 30 541, e-pošta: valentina.melkic@ozs.si

 

 

SEKCIJA KOZMETIKOV

 

Ksenija Pehlič SimončičPredsednica sekcije:

Ksenija Pehlič Simončič, Maribor

 

Člani upravnega odbora:

Mojca Janežič, Slovenska Bistrica, podpredsednica

Nives Cipot, Murska Sobota

Karlinca Delbelo, Piran

Maja Judež, Novo mesto

Katarina Mohorič, Idrija

Branka Mušič, Kočevje

 

Sekretarka sekcije: Vlasta Markoja, telefon: 01 58 30 571, e-pošta: vlasta.markoja@ozs.si

 

 

SEKCIJA LESNIH STROK

 

Alojz SelišnikPredsednik sekcije:

Alojz Selišnik, Luče

 

Člani upravnega odbora:

Marijan Sadek, Oplotnica, podpredsednik,

Dušan Fidler, podpredsednik, Maribor

Igor Arh, Leskovec pri Krškem

Tomislav Bogovič, Novo mesto

Katarina Hohnjec, Škofja vas

Marko Kajzer, Ljubljana

Jože Kregar, Domžale

Matej Šavel, Murska Sobota

Alojz Tuhtar, Sevnica

Miran Žvikart, Trbonje

 

Sekretarka sekcije: Iris Ksenija Brković, telefon: 01 58 30 566, e-pošta: iris.brkovic@ozs.si

 

 

SEKCIJA OPTIKOV

 

Anja SeverPredsednica sekcije:

Anja Sever, Ljubljana

 

Člani upravnega odbora:

Branko Novak, Maribor, podpredsednik

Robert Rimc, Krško

Mateja Kožar, Prevalje

Vesna Dragolič, Grahovo

 

Sekretarka sekcije: Iris Ksenija Brković, telefon: 01 58 30 566, e-pošta: iris.brkovic@ozs.si

 


SEKCIJA PLASTIČARJEV

 

Milan ŠkapinPredsednik sekcije:

Milan Škapin, Sežana

 

Člani upravnega odbora:

Štefan Pavlinjek, Murska Sobota, podpredsednik

Aleš Trček, Ljubljana

Dušan Bezek, Semič

Jure Ule, Zagorje ob Savi

Matjaž Bevc, Šentjernej

Silvija Strižič, Makole

 

Sekretarka sekcije: Valentina Melkić, telefon: 01 58 30 541, e-pošta: valentina.melkic@ozs.si

 

 

SEKCIJA POLAGALCEV TALNIH OBLOG

 

Vladimir ČernePredsednik sekcije:

Vladimir Černe, Dobrunje

 

Člani upravnega odbora:

Andrej Finžgar, Kranj, podpredsednik

Ludvik Menart, Spodnja Idrija

Janez Mrzlikar, Horjul

Aleksander Podlesnik, Ljubljana

Božidar Sagadin, Slovenska Bistrica

Simon Valenčič, Kozina

 

Sekretar sekcije: Miran Rade, telefon: 01 58 30 523, e-pošta: miran.rade@ozs.si

 

 

SEKCIJA PREDELOVALCEV KOŽ

 

Saša KovačevPredsednik sekcije:

Saša Kovačev, Maribor

 

Člani upravnega odbora:

Vladimir Vodeb, Ljubljana, podpredsednik

Anton Dermelj, Ljubljana

Jožko Abramič, Nova Gorica

Rok Markovič, Kranj

Mihael Pavli, Domžale

Mateja Štimac, Ljubljana

 

Sekretarka sekcije: Adrijana Poljanšek, telefon: 01 58 30 826, e-pošta: adrijana.poljansek@ozs.si

 

 

SEKCIJA ZA PROMET

 

Peter PišekPredsednik sekcije:

Peter Pišek, Celje

 

Člani upravnega odbora:

Franc Seršen, Vodice, podpredsednik

Peter Mirt, Blanca, podpredsednik

Bogdan Semenič, Podnanos

Dean Žunič, Škofije

Franc Selič, Gradac

Miran Krušič, Zg. Ložnica

Branko Cipot, Murska Sobota

Gašper Rudl, Slovenj Gradec

Srečo Vidic, Bled

Stanislav Čepon, Vrhnika

 

Sekretarka sekcije: Natalija Repanšek, telefon: 01 58 30 526, e-pošta: natalija.repansek@ozs.si

 

 

SEKCIJA SLIKOPLESKARJEV, FASADERJEV IN ČRKOSLIKARJEV

 

Matjaž MajdičPredsednik sekcije:

Matjaž Majdič, Mengeš

 

Člani upravnega odbora:

Milan Marinko, Hrastnik, podpredsednik

Igor Zupančič, Škofljica, podpredsednik

Peter Gorečan, Šenčur

Frančišek Eder, Maribor

Dušan Podgoršek, Komenda

Srečko Šimec, Stopiče

Peter Debeljak, Cerkno

Tomaž Merica, Murska Sobota

 

Sekretar sekcije: Igor Pipan, telefon: 01 58 30 568, e-pošta: igor.pipan@ozs.si

 

 

SEKCIJA STEKLARJEV

 

Slavko VižintinPredsednik sekcije:

Slavko Vižintin, Sežana

 

Člani upravnega odbora:

Idriz Tulek, Koper, podpredsednik

Blaž Jugovic, Žabnica

Klemen Vidmar, Novo mesto

Gregor Vučko, Črenšovci

 

Sekretar sekcije: Goran Lesničar Pučko, telefon: 01 58 30 516, e-pošta: goran.lesnicar@ozs.si

 

 

SEKCIJA TEKSTILCEV

 

Lidija AnzelmPredsednica sekcije:

Lidija Anzelm, Idrija

 

Člani upravnega odbora:

Mladen Golub, Kranj, podpredsednik

Tadeja Flajs Udovič, Ljubljana

Fanika Godec, Novo mesto

Mirjam Hrovat Bitežnik, Nova Gorica

Gordana Kokić, Trbovlje

Milena Makovec, Ajdovščina

 

Sekretarka sekcije: Adrijana Poljanšek, telefon: 01 58 30 826, e-pošta: adrijana.poljansek@ozs.si

 


SEKCIJA  TRGOVCEV

 

Primož ČernicPredsednik sekcije:

Primož Černic, Nova Gorica

 

Člani upravnega odbora:

Vladimir Ciglar, Domžale, podpredsednik

Lucija Arnold, Prevalje

Particija Kavčič, Sežana

Matjaž Grilec, Murska Sobota

Davorin Volavšek, Maribor

Andrej Rožmanc, Logatec

 

Sekretarka sekcije: Larisa Vodeb, telefon: 01 58 30 588, e-pošta: larisa.vodeb@ozs.si

 

 

SEKCIJA VZDRŽEVALCEV TEKSTILIJ

 

Gašper PancePredsednik sekcije:

Gašper Pance, Ljubljana - Vič

 

Člani upravnega odbora:

Domen Vrečko, Sežana, podpredsednik

Bogdana Gale, Domžale

Tomaž Gerič, Murska Sobota

Mateja Jerman Likar, Ljubljana - Bežigrad

Roman Krivograd, Ravne na Koroškem

Petra Toni Perič, Ljubljana - Vič

 

Sekretarka sekcije: Adrijana Poljanšek, telefon: 01 58 30 826, e-pošta: adrijana.poljansek@ozs.si

 

 

SEKCIJA ZLATARJEV IN DRAGULJARJEV

 

Ervin KapunPredsednik sekcije:

Ervin Kapun, Gornja Radgona

 

Člani upravnega odbora:

Marijan Kosi, Višnja Gora, podpredsednik

Nataša Skušek, Ljubljana

Luka Trtnik, Ljubljana

Bojan Tofant, Ptuj

 

Sekretar sekcije: Goran Lesničar Pučko, telefon: 01 58 30 516, e-pošta: goran.lesnicar@ozs.si

 

 

SEKCIJA ŽIVILSKIH DEJAVNOSTI

 

Miroslav RednakPredsednik sekcije:

Miroslav Rednak, Luče

 

Člani upravnega odbora:

Daniel Korošec, Markovci pri Ptuju , podpredsednik

Tomislav Lečnik, Ravne na Koroškem 

Amalija Božnar, Polhov Gradec

Marko Cesar, Maribor

Robert Piskač, Ljubljana

Ema Pogačar, Bled

Marko Zorman, Kranj

Brigita Čufar, Rogašovci

 

Sekretarka sekcije: Iris Ksenija Brković, telefon: 01 58 30 566, e-pošta: iris.brkovic@ozs.si

 

 

 

 

Preberite tudi