Obrtniki in podjetniki, ali veste, kdo vam bo pomagal?

24. AVGUST 2017  |   Nina Scortegagna Kavčnik

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, seveda.

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije je v svojim Svetovalnim in izobraževalnim centrom najboljši servis za obrtnike in podjetnike. V njem delujejo priznani pravni in drugi strokovnjaki. Naša nepogrešljivost se kaže v tem, da letno našim obrtnikom in podjetnikom podamo več kot 6000 nasvetov ter izvedemo več kot 130 izobraževalnih dogodkov.

Katera področja pokrivamo in kdo je ekipa, ki vam lahko pomaga?

Ne odlašajte z vprašanji, temveč nas pokličite na 01 5830 553 ali nam pišite na svetovanje@ozs.si.

Tukaj smo za vas!

Lepo vas pozdravlja ekipa Svetovalnega in izobraževalnega centra Obrtno - podjetniške zbornice Slovenije