2-dnevno usposabljanje: »OBVLADOVANJE KONFLIKTOV«

• Kraj: Območna obrtno-podjetniška zbornica Maribor, Titova cesta 63, 2000 Maribor, izobraževalna dvorana
  • Trajanje od 17.09.2019 do 24.09.2019
  • Cena: BREZPLAČNO - ,00€
  • 0,00 - 0,00€

2-dnevno usposabljanje: »OBVLADOVANJE KONFLIKTOV«

Vabilo na usposabljanje:

»OBVLADOVANJE KONFLIKTOV«

Termin:      Torek | 17. september 2019 | 12:00-16:00
                    Torek | 24. september 2019 | 12:00-16:00

Lokacija: izobraževalna dvorana v pritličju, OOZ Maribor,
Titova cesta 63, 2000 Maribor

Območna obrtno-podjetniška zbornica Maribor organizira usposabljanje na temo obvladovanja konfliktov.

PROGRAM:

Konflikti ovirajo delovne procese in slabšajo medosebne odnose v kolektivu. Pomembno je, da jih znamo ustrezno obvladovati oz. poskrbeti, da do njih pride čim bolj redko. Na usposabljanju bomo odgovorili na ključna vprašanja o konfliktih in njihovem reševanju ter podali napotke, kako se z njimi soočati pri vsakodnevnem delu.

Kaj je konflikt in kaj problem ter kaj imata skupnega in česa ne?
Kako učinkovito reševati konfliktne situacije?
Kako vzpostaviti odnose, da do konfliktov sploh ne bo prišlo?
Kako obvladati situacijo, še preden se konflikt razvije (in ga tako preprečiti)?
Kako uspešno obvladati težke sogovornike po telefonu?
Kako odreagirati na težavne maile?
Kako zagovarjati lastna stališča, ne da bi ob tem prizadeli ali užalili druge?
Kako obvladati sebe, svojo komunikacijo in svoja čustva, da bomo pravilno odreagirali na situacijo in sogovornika?

PREDAVATELJICA:

Mojca Pehant verjame v moč komunikacije.

Najprej s sabo in potem z drugimi. Več kot 20 let pomaga podjetjem in posameznikom osvojiti znanja s področja komuniciranja. Je predavateljica in trenerka komunikacijskih veščin, certificirana mediatorka, poslovna svetovalka, voditeljica okroglih miz in različnih prireditev.

Njeno poslanstvo je ozaveščati o tem, da je življenje odvisno od komunikacije (s sabo in z drugimi).
In čim več ljudi naučiti, kako to dobro početi.

Ključna tematika njenega dela je vpliv komunikacije na medosebne odnose, zato se trenutno v Beogradu specializira za konzultantko skupinske psihodinamike v organizacijah po metodi londonskega inštituta Tavistok.

KOTIZACIJA:  usposabljanje je za udeležence BREZPLAČNO.

PRIJAVA: spletna prijava na www.ozs.si/Dogodki.

ROK ZA PRIJAVO:  do ponedeljka, 16. septembra 2019.

DODATNE INFORMACIJE:  tel.: (02) 33 03 504, e-naslov: janja.vindis-bozicko@ozs.si

Vljudno vabljeni!

»Usposabljanje je organizirano v sklopu aktivnosti SPOT svetovanje Podravje. Projekt je sofinanciran s pomočjo Evropskega sklada za regionalni razvoj, Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo ter SPIRIT Slovenija, javna agencija.«

Prijava ni več mogoča!