Canva za napredno uporabo - potopite se v skrivnosti in bogastvo funkcij, ki jih ponuja Canva

• Kraj: Spletna delavnica - ZOOM
  • Datum: 17.09.2024
  • Cena: 80,00 € + 22 % DDV / udeleženca - 97,60€
  • 40,00 € + 22 % DDV / udeleženca člana OZS - 48,80€
Povežite nas

Ste že izkušen uporabnik Canve in želite izkoristiti vse njene skrite funkcije? Želite ustvarjati še bolj osupljive in profesionalne vizualne komunikacije, ki bodo pustile trajen pečat pri vaših strankah?

Potem se nam pridružite na delavnici Canva za napredno uporabo, kjer boste poglobili svoje znanje o tem priljubljenem orodju in odkrili nove, napredne funkcije, ki vam bodo omogočile:
  • Ustvarjanje interaktivnih vsebin: dodajanje animacij, videoposnetkov in gibanja v vaše grafike in videoposnetke
  • Profesionalno oblikovanje tiskanih in spletnih materialov: brošure, letaki, plakati in druge tiskovine
  • Urejanje fotografij in videoposnetkov kot profesionalec: uporaba naprednih orodij za retuširanje, barvno korekcijo in montažo
  • Avtomatizacija delovnih procesov: s Canvino avtomatizacijo prihranite čas in povečajte svojo produktivnost
Delavnica je namenjena izkušenim uporabnikom Canve, ki želijo izboljšati svoje veščine in odkriti nove načine uporabe orodja za ustvarjanje osupljivih vizualnih komunikacij. V treh urah boste spoznali napredne funkcije Canve, se naučili uporabljati njene funkcije umetne inteligence (MagicStudio) in preizkusili svoje novo znanje na praktičnih primerih.

Zakaj se udeležiti delavnice?
  • Izboljšajte svoje veščine uporabe Canve in postanite mojster vizualne komunikacije.
  • Ustvarite osupljive in profesionalne grafike ter videoposnetke, ki bodo izstopali od konkurence.
  • Avtomatizirajte delovne procese in prihranite čas.
  • Uporabite napredne funkcije UI v Canvi
  • Program delavnice:
  • Napredne funkcije Canve: poglobljen pregled orodij in možnosti
  • Interaktivne vsebine: ustvarjanje animacij, videoposnetkov in gibanj
  • Urejanje fotografij in videoposnetkov: napredne tehnike za osupljive rezultate
  • Avtomatizacija delovnih procesov: prihranite čas in povečajte produktivnost
  • Umetna inteligenca in Canva:  funkcije in možnosti umetne inteligence, kij ih ponuja Canva
  • Vaje in praktični primeri: utrjevanje znanja z delom na lastnih projektih
  • Zaključek: predstavitev dodatnih virov in nasvetov za nadaljnje delo s Canvo
Ne zamudite te priložnosti, da izboljšate vizualno in video podobo svojega podjetja!

Trajanje: 4 polne ure
Gradivo: DA

O PREDAVATELJICI:
Biserka Kišić

canva
Foto: Andraž Purg.

Biserka Kišić iz podjetja KISIK Komunikacije prinaša svoja znanja in izkušnje več kot 20–letnega dela na različnih področjih marketinga in odnosov z javnostmi. V zadnjih letih se posveča predvsem izobraževanju in prenosu praktičnih znanj s področja marketinga in digitalnega marketinga podjetnikom in podjetjem. Izvedla je že več kot 100 delavnic s preko 1000 zadovoljnih slušateljev, njene delavnice pa so vedno ocenjene kot zelo koristne in zanimive.

- - - - - - -

KOTIZACIJA IN DRUGE INFORMACIJE:
Spletno izobraževanje je plačljivo.
Obvezna je predhodna spletna prijava, ki jo najdete na dnu te strani.

Člani / Nečlani:
Plačilo kotizacije / udeleženca: Prosimo, da kotizacijo poravnate pred pričetkom seminarja na transakcijski račun Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije, Celovška 71, 1000 Ljubljana, številka: 02013-0253606416 (NLB) Sklic: 00 200035 - davčna številka. Namen plačila: OTHR. Prosimo, da potrdilo o plačilu pošljete na e-naslov izobrazevanje@ozs.si

Pisne odjave poslane na izobrazevanje@ozs.si upoštevamo do 1 dneva pred izvedbo izobraževanja, sicer zaračunavamo 100 % kotizacijo. V primeru, da odjave ne sporočite, kotizacijo zaračunamo v celoti. Webinar se NE snema.

V primeru prenizkega števila prijav si pridržujemo pravico do odpovedi.

Dodatne informacije: Svetovalni in izobraževalni center OZS, izobrazevanje@ozs.si, 01 5830 504, Svetovalni in izobraževalni center OZS

Vljudno vabljeni!