Delavnica: KONKRETNO nad E-mail MARKETING

• Kraj: OOZ Škofja Loka, Spodnji trg 2, 4220 Škofja Loka
  • Trajanje od 25.05.2020 do 30.03.2020
  • Cena: Za člane OOZ Škofja Loka s poravnano članarino - 120,00€
  • Za člane ostalih območnih obrtno-podjetniških zbornic ob pogoju plačane članarine, - 120,00€
  • Za vse ostale udeležence - 180,00€

Delavnica: KONKRETNO nad E-mail MARKETING

Na predavanju 17. marca v Škofji Loki prejmete zelo pomembne informacije zakaj je E-mail marketing lahko ključ do uspešne prodaje, pridobite informacije, kako to izvajati in dobite vpogled v razumevanje tega pomembnega medija. Po seminarju lahko doma sami implementirate naučeno, vendar z udeležbo na delavnici: »KONKRETNO nad E-mail marketing« prihranite ogromno časa in truda za učenje, raziskovanje in testiranje, kako dejansko sami prispeti do boljšega rezultata.

banner

Vsako zase ali samostojno je popolnoma dovolj za profesionalen in uspešen nastop, vendar z udeležbo na obeh: predavanje + delavnica prihranite ogromno časa in hitreje dosežete zastavljen cilj:
  1. Povečana prepoznavnost
  2. Več strank / prodaje

Na delavnici po strategiji Step by Step:
  • Spoznamo orodje za izvajanje E-mail marketinga
  • Kreiramo svojo prvo kampanjo v 4-ih enostavnih korakih
  • Kreiramo kontaktni obrazec za Facebook ali spletno stran
  • Pripravimo prvi avtomatiziran sistem, ki vam bo v prihodnosti omogočil prodajo brez vaše prisotnosti - 24/7

Celotna delavnica se izvaja s KONKRETNO IZVEDBO nalog, na individualnih primerih, zato je udeležba omejena na max. 7 udeležencev.

Po delavnici boste usposobljeni za popolnoma samostojno izvajanje e-mail marketinga, zbiranja kontaktov in kreiranja kampanj. Izvajanje naučenega vam lahko že v kratkem roku doprinese veliko večjo prodajo, kot ste jo imeli sedaj.

Udeleženec delavnice KONKRETNO nad E-mail marketing prejme:
  • KONKRETNO ZNANJE: kot že sam naslov pove, je delavnica pripravljena na konkretni Step by step tehniki, kjer v enem dnevu prejmete uporabno, konkretno in učinkovito znanje!
  • INDIVIDUALNI PRISTOP: delavnica je individualno naravnana in vam nudi le praktično znanje! V skupini je maksimalno 7 udeležencev.
  • BREZPLAČNO GRADIVO: gradivo vsebuje popolnoma vse informacije, ki jih bomo predelali na delavnici z natančnimi napotki. Tako boste kasneje enostavno sledili napotkom in vaše delo bo teklo nemoteno.
  • FACEBOOK SKUPINA ZA PODPORO IN POMOČ NA PODROČJU OGLAŠEVANJA: po delavnici imate na voljo zaprto Facebook skupino, kjer obnavljamo teme iz delavnice, postavljamo vprašanja, odgovarjamo, si svetujemo in si pomagamo.
  • INDIVIDUALNO SVETOVANJE PO DELAVNICI: seveda pa vam je izvajalka delavnice na razpolago za dodatne 0,5 ure individualnega svetovanja, v kolikor vam bo na delavnici kakšen podatek ušel, če bi želeli obnoviti svoje znanje ali potrebujete kakšen nasvet glede vaše strani.
  • NEPRECENLJIVO DRUŽENJE, MREŽENJE IN IZMENJAVA MNENJ TER IZKUŠENJ: + Notesnik + Sticky cleaner za telefon + BON za Facebook e-delavnico v vrednosti 150 € + brezplačna orodja in aplikacije

Za udeležbo na delavnici ne potrebujete predhodnih strokovnih znanj. Ni namenjeno oglaševalcem z naprednim znanjem, oz. podjetjem, ki že uporabljajo katero od orodij za množično pošiljanje mailov, razen, če želijo le tega zamenjati.

Pogoj za udeležbo na delavnici:
  • Prenosni računalnik
  • Predhodna prijava, saj ustvarimo račun vsaj 2 dni pred delavnico, če želite praktično ustvariti svojo prvo kampanjo. Račun na orodju, ki ga bomo uporabili na delavnici, je popolnoma brezplačen. Ker potrebujejo vsaj 1 dan za potrditev registracije, se prijava opravi po video navodilih, ki jih prejmete pred delavnico ali pa vam ga ustvarimo mi.

Čas in kraj delavnice:
ponedeljek, 30. marec 2020, od 9. do 13. ure v mali predavalnici OOZ Škofja Loka, Spodnji trg 2, Škofja Loka.

Predavanje bo izvedla: Mojca Babuder

Kotizacija:
  • 120 EUR (z vključenim DDV) za člane OOZ Škofja Loka, njihove družinske člane in zaposlene delavce, ob pogoju plačane članarine,
  • 120 EUR (z vključenim DDV) za člane ostalih območnih obrtno-podjetniških zbornic, ob pogoju plačane članarine,
  • 180 EUR (z vključenim DDV) za vse ostale udeležence.
Udeleženci kotizacijo poravnajo na osnovi izstavljenega predračuna!

Rok za prijavo: 26. 3. 2020 oz. do zasedbe prostih mest.

Prijave in dodatne informacije:
OOZ Škofja Loka preko spletne prijave, telefona (04 50 60 200) ali e-pošte (ooz.sk.loka@siol.net).

Prijava na dogodek