DOBRO POČUTJE - temelj poslovne uspešnosti

• Kraj: Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, Celovška 71, Ljubljana, učilnica
  • Datum: 26.09.2019
  • Cena: 140,00 € + 22 % DDV - 170,80€
  • Za člane OZS in njihove zaposlene (POPUST 30 %) - 98,00 € + 22 % DDV - 119,56€

DOBRO POČUTJE - temelj poslovne uspešnosti

Naše zdravje nam omogoča, da smo pri delu učinkoviti in uspešni. Dinamika hitrega tempa življenja in razpršenega delovanja pa nam povzročata tudi stres ali slabo počutje. Energija nam odteka v več smeri in soočamo se s pomanjkanjem osebne energije in ponavljajočo se utrujenostjo. Tovrstna stanja pa lahko privedejo celo do odsotnosti z dela.

SVETOVALNI INIZOBRAŽEVALNI CENTER OZS

Za nas obrtnike in podjetnike je pomembno, da znamo poskrbeti
za svoje fizično in psihično dobro počutje.

Ko dvignemo osebno energijo, z njo učinkovito gospodarimo,
smo usmerjeni v smer dobrega počutja.

Smo motivirani, delovno učinkoviti in poslovno uspešni!

Udeleženci delavnice boste:

- spoznali in ozavestili pomen zdravja in osebne energije za učinkovito poslovanje in delovno uspešnost,
- pridobili znanje o delovanju stresa ter spoznali konkretne vaje za učinkovito soočanje s tovrstnim stanjem,
- raziskali kako lahko s konkretnimi tehnikami in vajami v obliki samopomoči zmanjšamo odsotnost z dela in dvignemo pomanjkanja osebne energije,
- razvijali nove prakse in strategije za ohranjanje produktivne energije,
- imeli ves čas možnost aktivnega delovanja in sodelovanja v skupini.

Namen izobraževanja je, da udeleženci spoznate konkretne vaje in tehnike za zmanjševanje stresa ter dvig osebne energije. Uporabljali jih boste lahko vsakodnevno v svojem poslovnem in privatnem okolju. Na delavnici bomo skupaj razvijali nove prakse in strategije za ohranjanje dobrega počutja. Z novo pridobljenim znanji in orodji boste v poslovnem okolju lahko delovali motivirano, učinkovito in uspešno.

Način dela:
- 4-urni izobraževalni dogodek bo potekal interaktivno v skupini.

Izvajalki programa: Marjana Romanović in Petra Založnik

Marjana Romanović
fotografinja, vodja delavnic in izobraževanj. S svojim delovanjem posameznikom in skupinam omogoča priložnosti za rast in vpeljevanja novosti v njihovo osebno in poslovno okolje. Njeno delo temelji na kreativnosti, aktivnem delovanju in udejanjanju izvirnost.

Petra Založnik:
moderatorka, gostiteljica skupinskih procesov ter vodja delavnic in izobraževanj. S posamezniki in podjetji sodeluje na področju načrtovanja in izvedbe izobraževanj, vpeljevanju novosti in spodbujanju inovativnih pristopov delovanja. Pri svojem delu si prizadeva za spodbujanje kreativnosti, raziskovanje novih perspektiv, kvalitetno komunikacijo ter povezovanje med posamezniki.

Trajanje seminarja:
4 učne ure

Komu je namenjen seminar:
Seminar je namenjen delodajalcem in delavcem, prav tako pa tudi vsem drugim, ki jih tematika zanima.

Prijava:
Prosimo, da izpolnite spletno prijavo ali se prijavite po e-pošti na naslov jana.golic@ozs.si.

Plačilo kotizacije: Prosimo, da kotizacijo poravnate pred pričetkom seminarja na transakcijski račun Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije, Celovška 71, 1000 Ljubljana, številka: 02013-0253606416 (NLB) Sklic: 00 200035 - davčna številka. Namen plačila: OTHR. Prosimo, da potrdilo o plačilu pošljete na e-naslov jana.golic@ozs.si ali po faxu 01 50 54 373.

Pisne odjave poslane na jana.golic@ozs.si upoštevamo do 2 dni pred dnevom izobraževanja, sicer zaračunavamo 20 % kotizacije. V primeru, da odjave ne sporočite, kotizacijo zaračunamo v celoti. V primeru prenizkega števila prijav si pridržujemo pravico do odpovedi.

Dodatne informacije: Jana Golić: jana.golic@ozs.si, 01 5830 553.

Vljudno vabljeni!

Prijava na dogodek