Izvajanje storitev na Hrvaškem v času epidemije COVID-19

• Kraj: Spletni seminar
  • Datum: 25.05.2020
  • Cena: 140,00 + 22 % DDV - 50 % KORONA POPUST = 70 EUR + DDV - 85,40€
  • Za člane OZS in pri članih zaposlene (POPUST 30 %) = 98 € + 22 % DDV - 50 % KORONA POPUST = 49 EUR + DDV - 59,78€

Izvajanje storitev na Hrvaškem v času epidemije COVID-19

V času epidemije vsem prijavljenim na dogodke Svetovalnega in izobraževalnega centra OZS priznamo dodaten 50 % popust na kotizacijo. Gost webinarja bo Bernard Šrajner, ekonomski svetovalec na Veleposlaništvu Republike Slovenije v Zagrebu.

V času epidemije vsem prijavljenim na dogodke

Svetovalnega in izobraževalnega centra OZS

priznamo dodaten 50 % popust na kotizacijo.

een

Spoštovani,

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije vas v sodelovanju z Veleposlaništvom Republike Slovenije v Zagrebu vabi na webinar na temo

Izvajanje storitev na Hrvaškem v času epidemije COVID-19, ki bo potekal v ponedeljek, 25. 5. 2020, 10.00-11.00 ure

webinar -  tujina - Avstrija - OZSseminarja:

Vsebina

- Trenutni ukrepi na Hrvaškem
- Možnosti čezmejnega opravljanja storitev
- Čezmejni delovni migranti
- Prestop meje in aktualni problemi na meji
- Tranzitni in blagovni ter gospodarski promet
- Vstop na hrvaško tržišče in iskanje poslovnih partnerjev
- Odgovori na vprašanja

Gost webinarja bo Bernard Šrajner, ekonomski svetovalec na Veleposlaništvu Republike Slovenije v Zagrebu, dogodek bo vodila Edina Zejnić (OZS).

Ob prijavi na dogodek nam vnaprej pošljite konkretna vprašanja do 22. 5. 2020, na e-naslov edina.zejnic@ozs.si in na katera vam bomo podali konkretne odgovore na dogodku.

Dogodek bo potekal preko spletne platforme Crowdcast, ki jo lahko brezplačno prevzamete na računalnik preko povezave https://www.crowdcast.io/.

Dodatne informacije: Edina Zejnić, edina.zejnic@ozs.si, 01 58 30 586.

- - - -

Plačilo kotizacije: Prosimo, da kotizacijo poravnate pred pričetkom seminarja na transakcijski račun Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije, Celovška 71, 1000 Ljubljana, številka: 02013-0253606416 (NLB) Sklic: 00 200035 - davčna številka. Namen plačila: OTHR. Prosimo, da potrdilo o plačilu pošljete na e-naslov jana.golic@ozs.si

Pisne odjave poslane na jana.golic@ozs.si upoštevamo do 2 dni pred dnevom izobraževanja, sicer zaračunavamo 100 % kotizacijo. V primeru, da odjave ne sporočite, kotizacijo ečlanom zaračunamo v celoti.

V primeru prenizkega števila prijav si pridržujemo pravico do odpovedi.

Dodatne informacije: Jana Golić: jana.golic@ozs.si, 01 5830 553.

Vljudno vabljeni!

svetovalni in izobraževalni center OZS