Izvajanje storitev v Avstriji v času epidemije COVID-19

• Kraj: Spletni seminar
  • Datum: 22.05.2020
  • Cena: 140,00 + 22 % DDV - 50 % KORONA POPUST = 70 EUR + DDV - 85,40€
  • Za člane OZS in pri članih zaposlene (POPUST 30 %) = 98 € + 22 % DDV - 50 % KORONA POPUST = 49 EUR + DDV - 59,78€

Izvajanje storitev v Avstriji v času epidemije COVID-19

V času epidemije vsem prijavljenim na dogodke Svetovalnega in izobraževalnega centra OZS priznamo dodaten 50 % popust na kotizacijo. Gost webinarja bo mag. Dušan Pšeničnik, ekonomski svetovalec na Veleposlaništvu Republike Slovenije na Dunaju.

V času epidemije vsem prijavljenim na dogodke

Svetovalnega in izobraževalnega centra OZS

priznamo dodaten 50 % popust na kotizacijo.

een

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije vas v sodelovanju z Veleposlaništvom Republike Slovenije na Dunaju vabi na webinar na temo

Izvajanje storitev v Avstriji v času epidemije COVID-19, ki bo potekal v

petek, 22. 5. 2020, 10.00-11.00 ure

webinar -  tujina - Avstrija - OZSseminarja:

Vsebina

- Trenutni ukrepi in nadaljnji ukrepi do konca maja in junija v Avstriji
- Možnosti čezmejnega opravljanja storitev
- Čezmejni delovni migranti
- Prestop meje in aktualni problemi na meji
- Tranzitni in blagovni ter gospodarski promet
- Vstop na avstrijsko tržišče in iskanje poslovnih partnerjev
- Odgovori na vprašanja

Gost webinarja bo mag. Dušan Pšeničnik, ekonomski svetovalec na Veleposlaništvu Republike Slovenije na Dunaju, dogodek bo vodila Edina Zejnić (OZS).

Ob prijavi na dogodek nam vnaprej pošljite konkretna vprašanja do 19. 5. 2020, na e-naslov edina.zejnic@ozs.si in na katera vam bomo podali konkretne odgovore na dogodku.

Dogodek bo potekal preko spletne platforme Crowdcast, ki jo lahko brezplačno prevzamete na računalnik preko povezave https://www.crowdcast.io/.

Dodatne informacije: Edina Zejnić, edina.zejnic@ozs.si, 01 58 30 586.

- - - -

Plačilo kotizacije: Prosimo, da kotizacijo poravnate pred pričetkom seminarja na transakcijski račun Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije, Celovška 71, 1000 Ljubljana, številka: 02013-0253606416 (NLB) Sklic: 00 200035 - davčna številka. Namen plačila: OTHR. Prosimo, da potrdilo o plačilu pošljete na e-naslov jana.golic@ozs.si

Pisne odjave poslane na jana.golic@ozs.si upoštevamo do 2 dni pred dnevom izobraževanja, sicer zaračunavamo 100 % kotizacijo. V primeru, da odjave ne sporočite, kotizacijo ečlanom zaračunamo v celoti.

V primeru prenizkega števila prijav si pridržujemo pravico do odpovedi.

Dodatne informacije: Jana Golić: jana.golic@ozs.si, 01 5830 553.

Vljudno vabljeni!

svetovalni in izobraževalni center OZS