Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije
OZS blagovne znamke Družinsko podjetništvo Revija Obrtnik-Podjetnik Kartica Mozaik podjetnih MojObrtnik.com

Izvršba na podlagi verodostojne listine

• Kraj: Spletni seminar - ZOOM
  • Datum: 26.01.2022
  • Cena: 100,00 € + 22 % DDV - 122,00€
  • Za člane OZS in njihove zaposlene (POPUST 50 %) - 50,00 € + 22 % DDV - 61,00€

Izvršba na podlagi verodostojne listine

Imate težave s plačilno nedisciplino strank in poslovnih partnerjev? Slišali ste, da so se vašemu poslovnemu partnerju upniki »usedli« na račun, pa ne veste, kaj to pomeni? Ne veste, na kaj morate biti pozorni, da se enako ne zgodi tudi vam oz. kako ravnati v tem primeru? Potem je ta seminar za vas.

svetovalni in izobrazevalni center obrtno-podjetniske zbornice slovenije

Na strnjen in razumljiv način bomo predstavili sam postopek izvršbe na podlagi verodostojne listine in poskusili izpostaviti največje pasti tega postopka.

Kratka vsebina seminarja:

• Kaj je izvršba in katere vrste izvršbe poznamo?
  • Kako poteka postopek izvršbe na podlagi verodostojne listine?
  • Katera sredstva izvršbe poznamo?
  • Ugovor dolžnika in posledice utemeljenega ugovora
  • Stroški postopka

Trajanje: 2 šolski uri

Predavateljica:

Tamara Starič Petrović

tama staric petrovic svetovalka OZS in vodja svetovalnega centra OZS
je vodja Svetovalnega centra Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije. Kot svetovalka in predavateljica pokriva predvsem področji civilnega in gospodarskega prava. Poklicno pot je začela kot mlada raziskovalka in asistentka na visokošolskem zavodu, nato pa je izkušnje pridobivala v večji slovenski odvetniški družbi, kjer je svetovala in podpirala domače in tuje pravne osebe pri njihovem poslovanju v Sloveniji in EU.

Druge informacije (prijava, odjava, plačilo kotizacije, kontakt...):

• Obvezna je spletna prijava na dogodek
  • Kotizacija se poravna pred pričetkom seminarja na transakcijski račun OZS, Celovška 71, Ljubljana, št.: 02013-0253606416 (NLB),
  • Sklic: 00 200035-davčna številka. Namen plačila: OTHR.
  • Potrdilo o plačilu se posreduje na e-naslov izobrazevanje@ozs.si,
  • Prijave sprejemamo do zapolnitve mest oziroma do vključno prvega dne izvedbe dogodka.
  • Pisne odjave poslane na izobrazevanje@ozs.si upoštevamo do 2 dni pred začetkom izobraževanja, sicer zaračunavamo 20 % kotizacije za pripravo gradiva in druge administrativne stroške. Odjav na dan izobraževanja ne upoštevamo.
  • Brez odjave, kotizacijo zaračunamo v celoti.
  • Seminar bo organiziran za minimalno 7 udeležencev.
  • V  primeru prenizkega števila prijav do 2 dni pred izvedbo si pridržujemo pravico do odpovedi.
  • Dodatne informacije: izobrazevanje@ozs.si, 01 5830 504.

Vljudno vabljeni!