Mednarodno poslovno srečanje "Connect2Slovenia"

• Kraj: Celjski sejem, Dečkova cesta 1, 3000 Celje
  • Datum: 19.09.2024
  • Cena: Kotizacije ni.
Povežite nas

Mednarodno poslovno srečanje "Connect2Slovenia"

Vabljeni na tradicionalno Mednarodno poslovno srečanje "Connect2Slovenia", ki bo potekalo v četrtek, 19. 9. 2024, s pričetkom ob 10. uri, v Modri dvorani celjskega sejmišča. Dogodek organizira Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, v partnerstvu z javno agencijo SPIRIT Slovenija, Ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologijo, Advantage Austria Ljubljana ter v okviru mreže Enterprise Europe Network.

connect2sovenia

Connect2Slovenia je vodilno mednarodno poslovno srečanje v Sloveniji, ki že vrsto let poteka v okviru Mednarodnega sejma obrti in podjetnosti (MOS) v Celju ter omogoča učinkovito in ciljno usmerjeno mreženje - navezovanje novih poslovnih kontaktov neposredno s potencialnimi poslovnimi partnerji iz regije JV Evrope in Alpe Adria.

Dogodek povezuje mala in srednje velika podjetja, startup in scaleup podjetja na področju:

• rešitev/tehnologij za industrijo 4.0 (pametni stroji, roboti, pametna logistika, kibernetska varnost),
  • digitalizacije,
  • avtomobilske industrije,
  • kovinske industrije,
  • električne energije in elektronike,
  • mobilnosti, prometa in logistike ter
  • raziskav, razvoja in prenosa tehnologij.

Število mest je omejeno. Dogodka se lahko udeleži 100 podjetij omenjenih področij, ki imajo lastne proizvode in inovativne rešitve. V primeru večjega interesa za udeležbo bodo podjetja izbrana na podlagi naslednjih kriterijev (upoštevani bodo podatki za leto 2023): število zaposlenih, delež izvoza v prihodkih in višina prihodkov od prodaje.
Udeležba na dogodku je brezplačna, vendar je obvezna predhodna prijava do 17. 9. 2024 na spletni strani: https://connect2slovenia-matchmaking-2024.b2match.io/

Dodatne informacije: