Okrogla miza »Pol stoletja stanovskega povezovanja obrtnikov in podjetnikov«

• Kraj: Celjsko sejmišče, Dečkova 1, 3000 Celje, Modra dvorana
  • Datum: 13.09.2019

Okrogla miza »Pol stoletja stanovskega povezovanja obrtnikov in podjetnikov«

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije (OZS) letos obeležuje 50-letnico svojega delovanja. Ob tej priložnosti bomo v okviru 52. Mednarodnega sejma obrti in podjetnosti v Celju organizirali okroglo mizo z naslovom »Pol stoletja stanovskega povezovanja obrtnikov in podjetnikov«.

Na okrogli mizi bomo predstavili razvoj obrti in podjetništva v minuli polstoletni zgodovini, razvoj zborničnega sistema in obenem opozorili na ključne mejnike, ki so zaznamovali obrt in podjetništvo na slovenskih tleh. Svoj pogled na obrt in podjetništvo nekoč in danes pa bodo predstavili uspešni obrtniki in podjetniki, člani OZS.

Govorci na okrogli mizi, ki jo bo povezoval direktor OZS Danijel Lamperger, bodo:
  • Branko Meh, aktualni predsednik OZS,
  • Franjo Verdnik, predsednik izvršilnega odbora Zveze obrtnih združenj Slovenije, 1983-1990,
  • Štefan Pavlinjek, nekdanji predsednik OZS in obrtnik leta 2016,
  • Mitja Sojer, predsednik Sekcije frizerjev pri OZS in nominiranec za podjetnika leta 2018,
  • Anja Sever, predsednica Sekcije optikov pri OZS.

Vljudno vabljeni!
Prijava ni več mogoča!