Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije
Prijavljeni ste kot
OZS blagovne znamke Družinsko podjetništvo Revija Obrtnik-Podjetnik Kartica Mozaik podjetnih MojObrtnik.com

• Kraj: TRŽAŠKA CESTA 207
  • Datum: 18.09.2024
  • Cena: Član z dodatnimi storitvami brez DDV - 95,00€

OSEBNA BLAGOVNA ZNAMKA - VAŠA "BANČNA GARANCIJA" TUDI V 2025

Območna obrtno-podjetniška zbornica Ljubljana Vič vabi na seminar: Osebna blagovna znamka – vaša »bančna garancija« tudi v 2025

OSEBNA BLAGOVNA ZNAMKA - VAŠA "BANČNA GARANCIJA" TUDI V 2025
  1. Priprava strategije (definicija področij, na katerih želimo postati vplivni, definicija idealnega sledilca, seznam podobnih kreatorjev, dolgoročni in kratkoročni cilji, postavitev konkretnih KPI-jev).

2. Izgradnja temeljev osebne blagovne znamke (postavitev stebrov tvoje osebne znamke, anatomija dobrega Linkedin profila, vaš trenutni profil in kako ga izboljšati, definicija Linkedin headline, definicija about sekcije).

3. Rast mreže (dobre prakse povezovanja, kako pustiti pečat pri objavah drugih, kako biti vedno na tekočem z aktivnostmi najpomembnejših ljudi v vaši mreži, dnevne aktivnosti na LinkedInu, tedenske aktivnosti na LinkedInu, mesečne aktivnosti na LinkedInu).

4. Kako usvarjati vsebino z dodano vrednostjo (vsebina - EIE  (Educative. Informative. Entertaining.), analiza profilov podobnih kreatorjev, postavitev vsebinskih stebrov, anatomija dobre Linkedin objave, "storytelling" - vsi radi beremo zgodbe, načrtovanje - tedenski/mesečni plan vsebin, delo z AI in drugimi orodji za večjo učinkovitost).

5. Analiza in rast (pregled analitike in kje dostopati do nje, kateri podatki so najpomembnejši, kako priti do več uporabnih podatkov, ponovna uporaba vsebin - repurposing, izračun SSI -  Social Selling Indexa, kako izboljšati SSI).

Termin: sreda, 18. september 2024 od 9.00 do 12.15 ure
Izvajalec: Damjan Blagojević, business developer, IDentiks kartične in RFID rešitve

Dodatne informacije: OOZ Ljubljana Vič / tel: 01 200 52 50 / gsm: 051 698 000 / info@ooz-ljvic.si

Prijava na dogodek