• Kraj: TRŽAŠKA CESTA 207
  • Cena: Cena brez DDV - 190,00€
  • Član z dodatnimi storitvami brez DDV - 95,00€
Povežite nas

Območna obrtno-podjetniška zbornica Ljubljana Vič vabi na seminar: KAKO NAJTI SVOJO RAZLIKOVALNO PREDNOST PRED KONKURENTI ZA VEČJO PREPOZNAVNOST NA TRGU

"Biti drugačen" je vsekakor ena od pomembnejših strategij nastopa katerega koli podjetja na trgu. V poplavi konkurenčnih podjetij (ja, zmotno je misliti, da nimate konkurence), ki ponujajo enake ali podobne produkte, je pomembno biti prepoznaven in relevanten za vaše kupce. In sicer iz dveh razlogov: da med vsemi ponudniki opazijo prav vas in da vas tudi izberejo, ker jim prinašate izboljšanje njihovih težav ali na nek način polepšate življenje. S tem boste zasedli mesto na trgu, ki bo pripadalo samo vam.

Na delavnici bomo najprej pogledali, kateri so tisti faktorji, ki jih morate vedeti, da lahko pridete do svoje tako imenovane točke razlikovanja (oziroma razloga, da potencialni kupec izbere prav vas). Hkrati bo Simona Zajc podala nekaj področij, kje vse lahko iščete svojo drugačnost, tako da boste že na sami delavnici dobili konkretno idejo tudi za vaše podjetje.

Odklenite svojo konkurenčno prednost!

Termin: četrtek, 26. september 2024 od 9.00 do 12.00 ure
Izvajalka: Simona Zajc, Brand Strategist, Business Consultant, The author of the book Market Resilient Machine. The 7-Step Guide on Building Your Profitable Brand

Dodatne informacije: OOZ Ljubljana Vič / tel: 01 200 52 50 / gsm: 051 698 000 / info@ooz-ljvic.si