Prvi koraki v Canvi - kako lahko sam ustvarim privlačne grafične in video komunikacije za moje podjetje?

• Kraj: Spletna delavnica - ZOOM
  • Datum: 16.09.2024
  • Cena: 80,00 € + 22 % DDV / udeleženca - 97,60€
  • 40,00 € + 22 % DDV / udeleženca člana OZS - 48,80€
Povežite nas

Potrebujete grafike, videe, brošure in ostale grafične rešitve za vaše podjetje? Z enostavnim orodjem, kot je Canva, lahko čisto sami ustvarite privlačne in profesionalne grafike ter videoposnetke, ki bodo pritegnili pozornost vaših strank.

Na delavnici "Prvi koraki v Canvi" boste spoznali osnove tega priljubljenega orodja in se naučili ustvarjati:
  • Vizualno privlačne objave za splet in družbena omrežja
  • Brošure, vizitke, letake, darilne bone - in še in še tiskanih izdelkov za vaše podjetje
  • Enostavne videoposnetke za promocijo svojega podjetja
Delavnica je namenjena podjetnikom, ki nimajo predhodnega znanja o Canvi, vendar si želijo izboljšati svojo vizualno komunikacijo. V treh urah boste spoznali osnove uporabe orodja, se naučili ustvarjati privlačne predloge in preizkusili svoje novo znanje na praktičnih primerih.

Zakaj se udeležiti delavnice?
  • Naučite se uporabljati Canva enostavno in učinkovito.
  • Ustvarite privlačne vizualne komunikacije, ki bodo izstopale od konkurence.
  • Izboljšajte svojo znamko in prepoznavnost na spletu.
  • Prihranite čas in denar, saj vam ne bo več potrebno najemati dragih oblikovalcev.
Program delavnice:
  • Uvod v Canvo: spoznavanje orodja in njegovih funkcij
  • Možnosti, ki jih ponuja Canva - kaj vse lahko ustvarjamo: izbira pravih predlog, uporaba slik in besedil, oblikovanje za različne platforme
  • Uvod v ustvarjanje videoposnetkov: snemanje kratkih videoposnetkov z mobilnim telefonom, montaža in dodajanje besedil ter glasbe
  • Vaje in praktični primeri: utrjevanje znanja s prikazom izdelave praktičnih primerov
  • Zaključek: predstavitev dodatnih virov in nasvetov za nadaljnje delo s Canvo
Ne zamudite te priložnosti, da izboljšate vizualno in video podobo svojega podjetja!

Trajanje: 4 polne ure
Gradivo: DA

O PREDAVATELJICI:
Biserka Kišić

canva biserka kisic
Foto: Andraž Purg.

Biserka Kišić iz podjetja KISIK Komunikacije prinaša svoja znanja in izkušnje več kot 20–letnega dela na različnih področjih marketinga in odnosov z javnostmi. V zadnjih letih se posveča predvsem izobraževanju in prenosu praktičnih znanj s področja marketinga in digitalnega marketinga podjetnikom in podjetjem. Izvedla je že več kot 100 delavnic s preko 1000 zadovoljnih slušateljev, njene delavnice pa so vedno ocenjene kot zelo koristne in zanimive.

- - - - - - -

KOTIZACIJA IN DRUGE INFORMACIJE:
Spletno izobraževanje je plačljivo.
Obvezna je predhodna spletna prijava, ki jo najdete na dnu te strani.

Člani / Nečlani:
Plačilo kotizacije / udeleženca: Prosimo, da kotizacijo poravnate pred pričetkom seminarja na transakcijski račun Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije, Celovška 71, 1000 Ljubljana, številka: 02013-0253606416 (NLB) Sklic: 00 200035 - davčna številka. Namen plačila: OTHR. Prosimo, da potrdilo o plačilu pošljete na e-naslov izobrazevanje@ozs.si

Pisne odjave poslane na izobrazevanje@ozs.si upoštevamo do 1 dneva pred izvedbo izobraževanja, sicer zaračunavamo 100 % kotizacijo. V primeru, da odjave ne sporočite, kotizacijo zaračunamo v celoti. Webinar se NE snema.

V primeru prenizkega števila prijav si pridržujemo pravico do odpovedi.

Dodatne informacije: Svetovalni in izobraževalni center OZS, izobrazevanje@ozs.si, 01 5830 504, Svetovalni in izobraževalni center OZS

Vljudno vabljeni!