Spletno izobraževanje: Tehnološke novosti in trendi na področju dejavnosti plastičarjev

• Kraj: spletni seminar
  • Datum: 26.11.2020
  • Cena: Za člane OZS izobraževanje BREZPLAČNO (0,00 eur) - 0,00€
  • Za ustale udeležence je cena seminarja 20 eur + ddv - 24,40€

Izobraževalni seminar Sekcije plastičarjev pri OZS bo potekal v živo, namenjen pa je mikro, malim in srednje velikim podjetjem-

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije

SEKCIJA PLASTIČARJEV pri OZS

Spoštovani,

Vljudno vas vabimo na strokovno spletno izobraževanje »Tehnološke novosti in trendi na področju dejavnosti plastičarjev«, ki ga organizira Sekcija plastičarjev pri Obrtno-podjetniški zbornici Slovenije.

Kdaj:
četrtek, 26.11. 2020, od 13.30 do predvidoma 15.30

Kje:
Preko spletne platforme MS Teems (prenos v živo, bomo pa dogodek tudi snemali in posnetek predavanj objavili na spletni strani sekcije.
Potrebna je predhodna prijava na dogodek (do 24.11.2020)).

Predavatelj: Janez Navodnik, univ. dipl. inž. kemije

Izobraževanje bo zajemalo naslednje teme:

1. Tehnološke novosti in trendi na področju dejavnosti plastičarjev
2. Recikliranje kot ukaz oblasti ali pogoj prosperitete panoge?

Splošni pogoji prijave:

Za prisotnost na spletnemu izobraževanju, ki bo potekalo preko spletne platforme MS Teems, je obvezna predhodna prijava na dogodek preko spleta: tukaj

Prijave sprejemamo najkasneje do torka, 24.11.2020.

Po pregledu vaše prijave vam bomo v naslednjem e-sporočilu prijavo potrdili.

2 dni pred dogodkom boste na mail, ki ste ga navedli ob prijavi, prejeli link do dogodka na spletni platformi MS Teams .

Priporočamo, da si MS Teams predhodno NE nameščate  na vaš računalnik, temveč do dogodka dostopate le preko linka.

Skupaj z linkom do dogodka boste prejeli tudi navodila za dostop do dogodka na MS Teams.

Za prijavljene, ki NISO člani OZS, je kotizacijo potrebno plačati na transakcijski račun Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije, številka računa: 02013-0253606416, Nova Ljubljanska banka, sklic: 00 200006, koda namena: OTHR, s pripisom: Seminar26112020, najkasneje do 24. novembra 2020. Pisne odjave so možne do 24.11.2020. Po tem terminu kotizacije ne vračamo.

Za člane OZS in pri njih zaposlene je strokovni seminar brezplačen (Potrebna le predhodna prijava) Stroške krije Sekcija plastičarjev pri OZS.

INFORMACIJE IN DODATNA POJASNILA
Dodatna pojasnila lahko dobite pri Valentini Melkić, sekretarki sekcij, telefon 01 58 30 541, e-naslov: valentina.melkic@ozs.si ali Jani Golič, telefon 01 58 30 553, e-naslov: jana.golic@ozs.si

Vljudno vabljeni!