Strokovna ekskurzija za polagalce keramičnih oblog - 2020

• Kraj: Ceramiche Atlas Concorde S.p.A., Via Canaletto 141, 41042 Spezzano di Fiorano (MO) Italia
  • Trajanje od 23.01.2020 do 24.01.2020
  • Cena: Za člane OZS in njihove zaposlene brezplačno - 0,00€

Strokovna ekskurzija za polagalce keramičnih oblog - 2020

Pri Odboru polagalcev keramičnih oblog na Obrtno-podjetniški zbornici Slovenije, kjer vsako leto organiziramo strokovno izobraževanje za polagalce keramičnih oblog, smo se za leto 2020 odločili za nekoliko drugačen pristop k izvedbi vsakoletnega izobraževanja. V dogovoru z nekaterimi dobavitelji in proizvajalci smo se dogovorili, da se v smislu dodatnega usposabljanja in izobraževanja izvede dvodnevna strokovna ekskurzija k proizvajalcem v Italijo, kjer bomo lahko poleg proizvodnje spoznali in se usposobili za polaganje ploščic velikih dimenzij. Strokovna ekskurzija se bo izvedla v četrtek in petek 23. in 24. januarja 2020.

P,   P
Četrtek 23.01.2020
6.00     Odhod avtobusa iz Ljubljane proti Italiji
12.00   Prihod v Atlas Concorde (Vila Casini) in kosilo v Paviljonu vile
14.00   Kratka prezentacija tovarne Atlas Concorde
14.30   Ogled proizvodnje Atlas Concorde
15.30   Ogled notranjega in zunanjega salona (velikoformatna keramika + delovne površine)
16.30  Ogled proizvodnje velikoformatne keramike 320x160 cm (transfer z avtobusom v Pavullo)
18.30   Check in v hotelu (Maranello Pallace)
20.00   Večerja (Gazella)
23.00   Vrnitev v hotel in prenočitev

Petek 24.01.2020
8.30     Odhod v Kerakoll campus ( San Donino di Liguria)
9.00     Začetek prezentacije  in predstavitve Kerakollovih izdelkov za polaganje velikoformatne  keramike, ter praktični prikaz polaganja velikoformatne keramike v sodelovanju z Montolit:
  •    Gel linija lepil (Biogel no limits, Biogel extreme, Biogel revolution)
  •    Refrakcija in hidroizolacija Aquastop green
  •    Fugiranje z Fugabella Color….. (hibridna fugirna. masa)
          V campusu sta organizirana premora po 10-15 min za kavo in prigrizek.

13.00   Kosilo v campusu

Po kosilu odhod proti domu.
*Program je še v usklajevanju in so možni manjši popravki

Kotizacije za člane OZS in njihove zaposlene NI

Obvezna je prijava preko spletnega portala spodaj

Skrajni rok za prijavo je 6.1.2020.

Pri prijavah prosimo za maksimalno resen pristop. OZS in odbor morata pokroviteljem v Italiji zagotoviti število udeležencev (polagalcev keramičnih oblog), ki ga moramo sporočiti najkasneje 6.1. 2020, zato prosimo, da upoštevate, da je to skrajni rok za prijave, prijavite pa se raje že prej (pred prazniki). Lepo prosimo, da se, po možnosti, prijavite do 23.12. letos!!!!
Obvezno se prijavljate s podjetjem, ne kot fizična oseba.
Prav tako bomo morali našim gostiteljem povrniti del stroškov, v kolikor bo dejanska udeležba manjša, kot bo število prijavljenih, zato prosimo, da upoštevate, da je prijava obvezujoča, in da se vsi prijavljeni potem ekskurzije tudi dejansko udeležite.
Ker smo omejeni na en avtobus, bomo prijave sprejemali do zapolnitve sedežev v enem avtobusu, ostali pa bodo potem v rezervi, če se bo kasneje kdo odjavil, tako da se prijavite vsi polagalci keramičnih oblog, ki bi želeli na ekskurzijo.

Informacije in dodatna pojasnila:
 -predsednik odbora Miran Jernejčič na tel. št.: 041 617 252
      ali
-sekretar sekcije gradbincev Janko Rozman 01/58 30 540, 031 347 201 ali e-naslov janko.rozman@ozs.si

Prijave sprejemamo do zasedbe prostih mest!