Tečaj Nemščine 7. stopnje

• Cena: Cena tečaja - 250,10€
  • Član z Dodatno članarino OOZ Ljubljana Vič - 125,05€

Tečaj Nemščine 7. stopnje

Območna obrtno-podjetniška zbornica Ljubljana Vič vabi na tečaj 7. stopnje nemščine. Skupaj 40 ur, vsak ponedeljek 3 šolske ure!

Območna obrtno-podjetniška zbornica Ljubljana Vič vabi na tečaj 7. stopnje nemščine.

Skupaj 40 ur, vsak torek 3 šolske ure!

• Majhna skupina
• Enkrat tedensko
• Ugodna cena
• Prijetne učilnice
• Enostaven in hiter dostop
• Zagotovljeno brezplačno parkiranje
• Vrhunski predavatelji

Cena 40-urnega tečaja znaša 205,00 EUR + 22% DDV; za člana, ki plačuje dodatno članarino OOZ Ljubljana Vič znaša 102,50 EUR + DDV. Zavod za izobraževanje delavcev krije delavcem, ki so zaposleni pri delodajalcih, ki so člani zavoda, stroške usposabljanja in izpopolnjevanja za vse tuje jezike v višini 66%. Tečaj lahko obiskujete četudi niste član-ica zbornice ali zaposleni-a pri obrtniku! Vabimo vas, da se nam pridružite ali pa nam sporočite tudi vaše želje. Članske ugodnosti bomo upoštevali po prejeti prijavi.