Tradicionalno strokovno srečanje tekstilcev

• Za nečlane (z DDV) - 69,00€
Povežite nas

Tradicionalno strokovno srečanje tekstilcev

Strokovno srečanje za vas organizira Sekcija tekstilcev in Sekcija predelovalcev kož pri Obrtno-podjetniški zbornici Slovenije. Pred nami so novi strokovni izzivi, zanimiv program predavanj za vse člane, ustvarjalci in izdelovalci modnih oblačil, pletenin, delovnih oblačil, dekorativnega programa za dom in gospodinjstvo, spodnjega perila in spalnega programa ter ostali.

Spoštovani,

Vabimo vas na  22. Tradicionalnega strokovnega srečanja tekstilcev in predelovalcev kož pri Obrtno-podjetniški zbornici Slovenije, ki ga pripravljamo 6. in 7. oktobra 2023 v hotelu v Ankaranu v dvorani hotela Modri salon.
Dvodnevno srečanje bo tokrat potekalo v Hotelu & Resort Adria Ankaran, Jadranska cesta 25, 6280 Ankaran. Rezervacije za nastavitve v Ankaranu javite na telefonsko številko:  05 66 37 444  ali preko e- pošte booking@adria-ankaran.si do 3.10.2023 s sklicem, da ste udeleženci strokovnega srečanja tekstilcev.
Tekstilci 2019
Zagotovite si mesto na predavanjih o najaktualnejših temah. Gre za najpomembnejši dogodek za tekstilce v Sloveniji, ki druži strokovnjake s področja tekstila in usnja, ki  ga organizira Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije oziroma Sekcija tekstilcev in Sekcija predelovalcev kož pri OZS.

Veliko bo priložnosti za druženje ter izmenjavo mnenj in izkušenj, kar je ne nazadnje priložnost, da spoznate vaše kolege oziroma potencialne stranke.

Pridružite se nam in bodite del najpomembnejšega dogodka za tekstilce v Sloveniji!

Prijava na dogodek je obvezna! Prijavite se lahko preko spletne prijavnice ali preko prijavnice, ki jo posredujete po e-pošti na naslov adrijana.poljansek@ozs.si – glej na dnu objave. Kotizacijo za člane Sekcije teksticlev in predelovalcev kož krije strokovna sekcija, zato je za člane brezplačno.

VLJUDNO VABLJENI!

PROGRAM 22. DVODNEVNEGA STROKOVNEGA SREČANJA SEKCIJE TEKSTILCEV IN PREDELOVALCEV KOŽ PRI OZS
Petek,   6. oktober 2023
9.30 – 9.50 Dobrodošlica ob kavici
10.00-10.10 Pozdravni nagovor
Lidija Anzelm, predsednica Sekcije tekstilcev pri OZS
Saša Kovačev, predsednik Sekcije predelovalcev kož pri OZS

10.15 - 10.30 Predsednik Obrtno-podjetniške zbornice, Blaž Cvar
10.30 - 11.00

Kako pravilno določiti kolektivno pogodbo v svoji dejavnosti

11.00 - 11.30
11.30 - 12.20

Sprejete novosti na področju evidenc delovnega časa, Nina Ličar, svetovalka na OZS
Predstavitev krojenja po metodi Sitam,
Damjana M.Gerbec, Atelje DA-DA d.o.o.

12.20 - 14.00 Odmor za kosilo
14.00 - 15.30 Trajnostna moda in inovativni materiali,izr. prof. Matea Benedetti, direktorica Benedetti Life
16.15 Odhod avtobusa na družinsko posestvo Santomas
V mirni vasici Šmarje pri Kopru se začne zgodba o vrhunskih vinih in značilnem šmarskem oljčnem olju, pod blagovno znamko Santomas.

Skupna večerja (doplačilo).
Sobota   7. oktober 2023
 9.00 – 11.15 Postanite odlični prodajniki
Mateja Milost, direktorica svetovalnega podjetja Fimago in predavateljica na Univerzi v Novi Gorici