Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije
OZS blagovne znamke Družinsko podjetništvo Revija Obrtnik-Podjetnik Kartica Mozaik podjetnih MojObrtnik.com

Trenutno veljavni ukrepi in pomoč podjetjem na podlagi PKP10

• Kraj: Krajši spletni seminar - ZOOM Webinar
  • Datum: 14.01.2022
  • Cena: 60,00 € + 22 % DDV - 73,20€
  • Za člane OZS in njihove zaposlene (POPUST 50 %) - 30,00 € + 22 % DDV - 36,60€

Trenutno veljavni ukrepi in pomoč podjetjem na podlagi PKP10

Ukrepi za zajezitev širjenja virusa SARS-COV-2 se pogosto spreminjajo, informacij na spletu in v medijih je ogromno. Zmedeni ste in ne veste, kaj od omejitev velja za vašo dejavnost oz. podjetje? Zanima vas, kaj je trenutno na voljo po uveljavitvi zadnjega protikoronskega zakona? Udeležite se našega seminarja in boste prejeli odgovore na zgornja vprašanja.

svetovalni center ozs

Na strnjen in razumljiv način bomo predstavili trenutno veljavne ukrepe in najbolj poglavitne ukrepe, ki so bili sprejeti z zadnjim PKP.

Kratka vsebina seminarja:

• Preverjanje pogoja PCT pri delavcih in strankah (s poudarkom na T delu pogoja PCT);
  • Uporaba zaščitnih mask in razdalja;
  • Pomoč podjetjem za nakup HAG testov za samotestiranje;
  • Uveljavljanje karantene na domu in višje sile;
  • Ostalo.
Trajanje: 45 minut + odgovori na vprašanja

Predavateljica:
Tamara Starič Petrović

Tamara Staric Petrovic svetovalka ozs
Tamara je vodja Svetovalnega centra Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije. Kot svetovalka in predavateljica pokriva predvsem področji civilnega in gospodarskega prava. Poklicno pot je začela kot mlada raziskovalka in asistentka na visokošolskem zavodu, nato pa je izkušnje pridobivala v večji slovenski odvetniški družbi, kjer je svetovala in podpirala domače in tuje pravne osebe pri njihovem poslovanju v Sloveniji in EU.

Druge informacije (prijava, odjava, plačilo kotizacije, kontakt...):

- Obvezna je spletna prijava na dogodek
- Kotizacija se poravna pred pričetkom seminarja na transakcijski račun OZS, Celovška 71, Ljubljana, št.: 02013-0253606416 (NLB),
  Sklic: 00 200035-davčna številka. Namen plačila: OTHR.
- Potrdilo o plačilu se posreduje na e-naslov izobrazevanje@ozs.si,
- Prijave sprejemamo do zapolnitve mest oziroma do vključno prvega dne izvedbe dogodka.
- Pisne odjave poslane na izobrazevanje@ozs.si upoštevamo do 2 dni pred začetkom izobraževanja, sicer zaračunavamo 20 % kotizacije
  za pripravo gradiva in druge administrativne stroške. Odjav na dan izobraževanja ne upoštevamo.
  Brez odjave, kotizacijo zaračunamo v celoti.
- Seminar bo organiziran za minimalno 7 udeležencev.
- V  primeru prenizkega števila prijav do 1 dneva pred izvedbo si pridržujemo pravico do odpovedi.
- Dodatne informacije: izobrazevanje@ozs.si, 01 5830 504.

Vljudno vabljeni!