Ukrepi za izboljšanje likvidnosti gospodarstva za omilitev posledic COVID-19

• Cena: Za člane OZS je seminar BREZPLAČEN - 0,00€
  • Za ostale udeležence je cena seminarja 50 eur + ddv - 61,00€

Ukrepi za izboljšanje likvidnosti gospodarstva za omilitev posledic COVID-19

Obrtniki in podjetniki se v času trajanja epidemije COVID-19 soočajo z likvidnostnimi težavami zaradi zaprtja obratov, zmanjšanja povpraševanja, izpada proizvodnje, okrnjenih dobaviteljskih verig in plačilne nediscipline. Za blažitev posledic epidemije in spodbujanje gospodarske rasti je bilo sprejeto več ukrepov, ki jih bomo podrobneje obravnavali na seminarju.

Svetovalni in izobraževalni center OZS - SC OZS
Program:
1. Odlog plačila obveznosti kreditojemalcev
2. Poroštvena shema države
3. Oprostitev plačila najemnin
4. SID – Korona financiranje za mala in srednja podjetja

Trajanje:
-60 min.

Gradivo:
- da

Predavateljica:

Jasmina Malnar Molek davčna svetovalka
Jasmina Malnar Molek,
svetovalka v Svetovalnem centru Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije. Predavateljica ima več kot 23 let delovnih izkušenj s področja financ, računovodstva in davkov, ki jih je pridobila v družinskem podjetju in finančni organizaciji.

Seminar je za člane OZS brezplačen, za nečlane plačljiv v višini 50 eur + ddv. V vsakem primeru je potrebna predhodna prijava (na dnu strani).

Plačilo kotizacije za nečlane: Prosimo, da kotizacijo poravnate pred pričetkom seminarja na transakcijski račun Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije, Celovška 71, 1000 Ljubljana, številka: 02013-0253606416 (NLB) Sklic: 00 200035 - davčna številka. Namen plačila: OTHR. Prosimo, da potrdilo o plačilu pošljete na e-naslov jana.golic@ozs.si

Pisne odjave poslane na jana.golic@ozs.si upoštevamo do 2 dni pred dnevom izobraževanja, sicer zaračunavamo 100 % kotizacije. V primeru, da odjave ne sporočite, kotizacijo zaračunamo v celoti.

V primeru prenizkega števila prijav si pridržujemo pravico do odpovedi.

Dodatne informacije: Jana Golić: jana.golic@ozs.si, 01 5830 553.

Vljudno vabljeni!