Usposabljanje iz varnosti in zdravja pri delu ter varstva pred požarom

• OSTALI UDELEŽENCI - 30,00€

Usposabljanje iz varnosti in zdravja pri delu ter varstva pred požarom

-

Vabimo vas na Usposabljanje iz varnosti in zdravja pri delu ter varstva pred požarom.

Usposabljanje bo potekalo v četrtek, 19. septembra 2019 ob 08.00 uri v prostorih Območne obrtno-podjetniške zbornice Ljubljana Moste-Polje, Zaloška cesta 147, 1000  Ljubljana

V vaši Izjavi o varnosti z oceno tveganja preverite rok za obnovitev usposabljanja.

Strošek tečaja
  • ZA ČLANE OOZ LJUBLJANA MOSTE-POLJE znaša 18 €/osebo,
  • za ostale udeležence pa 30€/osebo z DDV-jem.
V kolikor plačujete Zavodu za izobraževanje delavcev prispevek za izobraževanje za zaposlene delavce, Zavod povrne stroške pod izpolnjenimi pogoji, določenimi v Pravilniku o sofinanciranju izobraževanja in usposabljanja delavcev delno ali  v celoti. Opomba: DDV zavezanci dobijo povrnjen znesek brez DDV.

Prijave sprejemamo v pisarni naše zbornice, po telefonu 01 540 72 10 ali po e-pošti na mojca.skufca@ozs.si  ali  nika.majcen@ozs.si  do 18. septembra  2019  oziroma do zasedbe prostih mest. Na usposabljanje se lahko prijavite tudi prek spletne prijavnice. Na podlagi vaše prijave vam bomo poslali podatke za plačilo, ki mora biti izvedeno pred usposabljanjem. Morebitne odjave sprejemamo pisno, največ 3 dni pred dogodkom, sicer kotizacije iz organizacijskih razlogov ne moremo vrniti.

Ob prijavi navedite: ime in priimek udeleženca,  delovno mesto ter ali gre za obdobno oziroma za prvo usposabljanje.
V primeru nezadostnega števila prijav, si pridržujemo pravico odpovedi izobraževanja.

Vljudno vabljeni!
Prijava ni več mogoča!