V SVOJI KOŽI SE POČUTIM LEPO, delavnica z Lorello Flego

• Kraj: Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, Celovška cesta 71, Ljubljana, velika sejna dvorana
  • Datum: 20.11.2019
  • Cena: 140,00 eur + 22 % DDV - 170,80€
  • Za člane OZS in njihove zaposlene (POPUST 30 %) - 98,00 € + 22 % DDV - 119,56€

V SVOJI KOŽI SE POČUTIM LEPO, delavnica z Lorello Flego

Obožujem biti ženska in tega ne bi zamenjala za nič na svetu. Moda mi je bila položena v zibelko, v njeni družbi pa mi ni nikoli dolgčas. Moda je bolj enostavna kot si večina predstavlja, le pogled nanjo mora biti pravi. Naj ti predstavim kako je to mogoče! Lorella Flego

SC OZS

Lorella Flego

PROGRAM:

Prvi del:
  • Zakaj obleka naredi človeka
  • Pomembnost urejene omare in kako jo urejati
  • Moda in naša ženska plat, oziroma zakaj so obleke povezane z dušo
  • Moda za dvig morale in samozavesti: kako pametno nakupovati
  • Kako zaznati stvari, ki nas osrečujejo in se osredotočiti na njih

Drugi del:
  • Bazični kosi: kateri so, koliko jih imeti, kje kupovati
  • Telo se spreminja, kako mu slediti, kako poudariti vrline in skriti napake
  • V pričakovanju poletja: ženske na plaži in dvig samozavesti (tudi s pomočjo pravih kopalk)
  • Ogledalo je naš prijatelj
  • Postanimo svoje osebne stilistke
  • Barve, ki te spravijo v dobro voljo

Čas za kavico in klepet - mreženje

Tretji del:
  • Trendovski kosi ta hip (in hkrati tisti, ki jih boste nosile tudi čez dve leti)
  • Kako priti do nove podobe s pomočjo kosov, ki jih že imamo
  • Kako pridobiti več denarja za modo, ki nam je všeč
  • Modni dodatki: kdaj, koliko in kako
  • Odprta vprašanja

LORELLA FLEGO
Lorella Flego, modna poznavalka, moderatorka, tv napovedovalka

Lorella Flego je dolgoletna televizijska moderatorka in voditeljica, tudi številnih prestižnejših prireditev, ter velika modna poznavalka. Je slovenska novinarka in urednica modne oddaje Bleščica, oddaje o modi, lepoti in trendih, ter spletnega modnega portala Glitter.si in Gracefulstory.com, ki govorita o aktualnih modnih trendih ter sta polna njenih ustvarjalnih prebliskov. Lorella ljubi izzive in vedno nove projekte, ki jih uresničuje tudi v tujini..

Trajanje seminarja: 4 učne ure + 15 minutni odmor

PREDHODNA PRIJAVA NA DOGODEK JE OBVEZNA!

Prijava:
Prosimo, da izpolnite spletno prijavo na dogodek ali se prijavite po e-pošti na naslov jana.golic@ozs.si.

Plačilo kotizacije: Prosimo, da kotizacijo poravnate pred pričetkom seminarja na transakcijski račun Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije, Celovška 71, 1000 Ljubljana, številka: 02013-0253606416 (NLB) Sklic: 00 200035 - davčna številka. Namen plačila: OTHR.

Prosimo, da potrdilo o plačilu pošljete na e-naslov jana.golic@ozs.si.

Pisne odjave poslane na jana.golic@ozs.si upoštevamo do 2 dni pred dnevom izobraževanja, sicer zaračunavamo 20 % kotizacije.
V primeru, da odjave ne sporočite, kotizacijo zaračunamo v celoti.

V primeru prenizkega števila prijav si pridržujemo pravico do odpovedi.

DODATNE INFORMACIJE:
(01) 58 30 553, Jana Golić, Svetovalni in izobraževalni center OZS: jana.golic@ozs.si

Vljudno vabljeni!

Prijava na dogodek