Virtualno B2B poslovno srečanje »Match & Furnish 2020« - lesna industrija

• Kraj: Virtalno
  • Trajanje od 21.10.2020 do 22.10.2020

Virtualno B2B poslovno srečanje »Match & Furnish 2020« - lesna industrija

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije in Zunanjetrgovinska zbornica Bosne in Hercegovine v sodelovanju z mrežo Enterprise Europe Network vabi na virtualno poslovno srečanje za kovinsko predelovalni sektor.

Naziv dogodka: Virtualno B2B poslovno srečanje »Match & Furnish 2020« - lesna industrija

Match & Furnish 2020 je spletni sejem, na katerem lahko mednarodni obiskovalci (uvozniki, distributerji, pogodbena podjetja, agenti, proizvajalci itd.) Iščejo in se povežejo z dobavitelji, proizvodnimi ali projektnimi partnerji med proizvajalci pohištva in lesa v Bosni in Hercegovini. Hercegovina (razstavljavci).

Termin: 21. in 22. 10. 2020

Lokacija: Virtualno, preko spleta

Prijava: Udeležba je brezplačna, rok prijave 20.20.2020 preko spletne strani https://match-furnish-2020.b2match.io/

Poiščite svojega poslovnega partnerja še danes! Prijavite se na virtualna vnaprej rezervirana srečanja.

Kako deluje?
1. Registrirajte se, ustvarite profil in izberite sestanke s podjetji, ki vas zanimajo.
2. Nekaj ​​dni pred virtualnim dogodkom je treba preveriti razpored virtualnih B2B sestankov.

3. Na dan virtualnega B2B dogodka se vključite preko spletne platforme.

Pozivamo podjetja, da svojo prijavo izpolnijo čim prej ter si tako zagotovijo možnost sestanka z najbolj zanimivimi podjetji, katerih termini za sestanke so hitro zasedeni.

Prijava in dodatne informacije: Edina Zejnić, t. 01 58 30 586, edina.zejnic@ozs.si