Začetni tečaj italijanskega jezika

• Za člane zbornice s poravnano članarino (brez DDV) - 108,00€

Začetni tečaj italijanskega jezika

-

Obveščamo zainteresirane, da zbiramo prijave za razpisan tečaj italijanskega jezika, ki bo potekal v naslednjih terminih:
začetni – pričnemo v torek, 22.september 2020 ob 17. uri (Elda Jercog),
nadaljevalni – pričnemo v četrtek, 24.septembra 2020 ob 17. uri (Elda Jercog).
Tečaja bosta potekala enkrat tedensko po 2 uri oziroma glede na dogovor z udeleženci tečaja, v prostorih Območne obrtno-podjetniške zbornice Sežana.
Cena 30 – urnega tečaja:
 • Začetni tečaj italijanskega jezika: 135,00 € + DDV
• Nadaljevalni tečaj italijanskega jezika: 135,00 € + DDV
Zbornica bo članom zbornice s poravnano članarino sofinancirala ceno tečaja v višini 27,00 € z DDV. Po članski ceni lahko član prijavi eno osebo. Prijavite se preko spletne prijavnice.

Tečaji bodo izvedeni ob zadostnem številu prijavljenih. Skupine štejejo med 6 do 10 udeležencev. V primeru da bo prijavljenih manj se cena tečaja poveča glede na število prijavljenih.

Tečaja tujih jezikov se izvajajo v okviru pogodbenih aktivnosti o sofinanciranju projektov pospeševanja malega gospodarstva, iz sredstev Občin Sežana, Komen, Hrpelje -Kozina, Divača. Dodatne informacije: Klementina Križman, tel. št. 05 620 28 50,

Tečaji tujih jezikov se izvajajo v okviru pogodbenih aktivnosti o sofinanciranju projektov pospeševanja malega gospodarstva, iz sredstev Občin Sežana, Komen, Hrpelje-Kozina, Divača.

Prijava na dogodek