MOJSTRSKI IZPITI

04. 07. 2024
Avtor: Anton Šijanec
MOJSTRSKI IZPITI

Vse zainteresirane kandidate za pristop k mojstrskemu izpitu obveščamo, da je v okviru 26. razpisa za mojstrske izpite odprt razpis za drugi pristopni rok v letu 2024, vloge je potrebno oddati do 20. 9. 2024.

Rok za vloge

Vlogo za pristop k mojstrskemu izpitu z vsemi dokazili je za drugi rok, ki je 15. oktobra 2024, potrebno oddati najkasneje do 20. septembra 2024 na naslov Obrtno–podjetniška zbornica Slovenije, Za mojstrske izpite, Celovška cesta 71, 1000 Ljubljana.

Informacije

Informacije v zvezi s prijavo in opravljanjem mojstrskega izpita lahko dobite na

tel. št.: 01/58 305 74, Suzana Kljun

Spletni strani Mojstrski izpiti >>>