
Milan Župevec ostaja predsednik zbornice
Avtor: Vanja Bric

Na rednem volilnem zboru so člani OOZ Ljubljana Šiška izvolili novo vodstvo zbornice. Člani so z zaupanjem izbrali ekipo, ki bo v prihodnjem mandatu skrbela za nadaljnji razvoj, uspešno delovanje in uresničevanje zastavljenih ciljev.
V zbornici so veseli, da se je vodstvu pridružilo tudi nekaj novih članov, ki s seboj prinašajo sveže ideje, energijo in zagnanost. Prepričani so, da bodo s svojim znanjem in predanostjo pomembno prispevali k delu zbornice.
OOZ Ljubljana Šiška bo v novem mandatu vodilo izkušeno in predano vodstvo. Za predsednika zbornice je bil izvoljen Milan Župevec, funkcijo podpredsednika bo opravljal Franc Seršen, podpredsednica pa je postala Mojca Trnovec.
Novoizvoljenemu vodstvu izrekamo iskrene čestitke in mu želimo veliko uspeha pri delu.
