KOVINARJI IN KOVINOPLASTIKI

Obisk podjetij Hilti in Meusburger Georg, Liechtenstein, Avstrija, od 18. do 20. oktobra

15. 08. 2023
Avtor: Valentina Melkić
KOVINARJI IN KOVINOPLASTIKI

LOGOTIPI

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, v partnerstvu s SPIRIT Slovenija in Ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport, vabi predstavnike slovenskih podjetij v kovinski industriji k udeležbi v gospodarski delegaciji »Obisk podjetij Hilti AG in Meusburger Georg GmbH & Co KG«, ki bo potekala od 18. do 20. oktobra 2023.

Izkoristite odlično priložnost ogleda podjetja in individualnih (B2B) sestankov pri dveh vrhunskih podjetij, ki  odpirata svoja vrata. Na originalni lokaciji bo mogoče izvedeti več o njihovem delu, ponudbi ter inovativnih storitvah s tega področja kovinske industrije. Omogočeno bo tako poslovno, kakor tudi neformalno mreženje, katera bosta lahko vodila v dodatno poslovno priložnost.

Okvirni program gospodarske delegacije

sreda, 18. oktober 2023:

Slovenija– Meusburger Georg GmbH & Co KG Avstrija

• Odhod avtobusa iz Slovenije (05.00 ali dogovor z OZS).
  • 15.00     Uraden sprejem udeležencev delegacije v podjetju strojnih orodij Meusburger Georg GmbH & Co KG.
  • Ogled proizvodnje z njihovim strokovnim vodstvom.
  • Individualni sestanki (B2B) po dogovoru
  • Neformalno mreženje
  • Namestitev v hotelu, večerja in nočitev

četrtek, 19. oktober 2023:

HILTI AG, Schaan, Liechtenstein -Vaduz - Avstrija

• 09:00    Srečanje z vodnikom na zbirnem mestu
  • 09:00 – 09:30    Pozdrav in predstavitev podjetja HILTI AG
  • 09:30 – 10:30    Ogled proizvodnje HILTI AG (Obrat 1), ki bo obsegal tri proizvodne enote: diamantni segmenti, sidra ter žeblji in čepi za neposredno pritrjevanje
  • 10:30 – 11:00    Ogled inovacijskega centra (pregled in vpogled v inovacijski center)
  • Individualni sestanki (B2B) po dogovoru
  • Neformalno mreženje
  • Kosilo
  • nekaj prostega časa (Vaduz), večerja in nočitev

petek, 20. oktober 2023:

Avstrija–povratek v Ljubljano z vmesnimi postanki

• povratek v Ljubljano z vmesnimi postanki. Prihod v Slovenijo v večernih urah.

Stroški udeležbe

Udeleženci krijejo neposredne, lastne stroške potovalnega aranžmaja. Okvirni stroški udeležbe v delegaciji po osebi znašajo 406 €  in vključujejo: prevoz s kvalitetnim turističnim avtobusom, cestnine in parkirnine, hotelsko-gostinske storitve po sporedu – hotel 3 * v Avstriji (2x prenočevanje z zajtrkom in večerjo), DDV, vodstvo in organizacijo potovanja.

Doplačilo ob prijavi: enoposteljna soba 88 EUR, kosilo 19.9.2023.

Prijava

Število mest v gospodarski delegaciji je omejeno (prijavita se lahko 2 udeleženca / podjetje).

Zainteresirana podjetja lahko prijavo uredijo preko turistične agencije, ki ureja skupinski potovalni aranžma za slovensko gospodarsko delegacijo, ABCTOUR, prevozi in storitve d.o.o.,  na E-mail: info@abctour.si(Tel.: 01 43 143 14, GSM: +040 334 363)

Rok za prijave do vključno 08. septembra 2023 oziroma do zasedenosti prostih mest v delegaciji.

Brezplačna odjava udeležbe v delegaciji je mogoča do vključno 07. septembra 2023 in sicer s poslanim e-sporočilom na naslov info@abctour.si. Za odjave udeležencev delegacije po 07. septembru 2023 se odjavljenemu udeležencu zaračuna strošek s v višini 230 € na udeleženca delegacije.

Prijavljeni udeleženci gospodarske delegacije ob prijavi dovoljujejo, da se zaradi konkurenčnih omejitev podjetjema HILTI in MEUSBURGER 14 dni pred obiskom posredujejo podatki z imeni, priimki in nazivom podjetja prijavljenih. Podjetji si pridržujeta pravico, da konkurenci ne omogočita ogledov proizvodnje.

Dodatne informacije

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije, ga. Valentina Melkić (mobi: 051 681 280, mail: valentina.melkic@ozs.si)

Vljudno vabljeni k sodelovanju!

LOGOTIP I FEEL SLOVENIA