Objavljen Zakon o spremembah in dopolnitvah Zakona o pomoči gospodarstvu zaradi visokih povišanj cen električne energije in zemeljskega plina (ZPGVCEP-A)

19. 10. 2022
Avtor: Tadeja Bučar

V Uradnem listu RS št.133/2022 z dne 18.10.2022 je bil objavljen Zakon o spremembah in dopolnitvah Zakona o pomoči gospodarstvu zaradi visokih povišanj cen električne energije in zemeljskega plina (ZPGVCEP-A).

Spremembe zakona začnejo veljati naslednji dan po objavi v Uradnem listu RS, torej 19.10.2022.

Povezava na Uradni list.

Več informacij je dostopnih na že objavljenih novicah Svetovalnega centra Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije dne 1.9.2022 oziroma 23.9.2022.

spot

Projekt je sofinanciran s pomočjo Evropskega sklada za regionalni razvoj, Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo ter SPIRIT Slovenija, javna agencija.