OZS bo tudi na letošnjem MOS podelila priznanja za kakovost razstavljenih izdelkov in storitev

09. AVGUST 2022  |   Eva Mihelič

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije objavlja razpis za podelitev sejemskih priznanj na 54. MOS, ki bo potekal med 14. in 18. septembrom v Celju. Člane OZS, ki bodo razstavljali na sejmu, vabi, da se prijavijo in se s svojimi izdelki in storitvami potegujejo za zlate, srebrne in bronaste cehe.

Sejemska priznanja zlati, srebrni in bronasti ceh Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije podeljuje že od leta 1992. Z njimi želi posebej nagraditi tiste, ki na sejmu predstavijo najbolj inovativne, kakovostne in tehnično dovršene izdelke in storitve.

Za letošnja priznanja se lahko potegujejo razstavljavci na 54. MOS, in sicer:

- obrtne obratovalnice, ki opravljajo gospodarsko dejavnost s statusom fizične osebe (s.p.),

- gospodarske družbe, ki opravljajo gospodarsko dejavnost,

- posamezniki,  ki  so  nosilci  obrtne  dejavnosti,  ali  lastniki  oziroma  solastniki zasebnega

podjetja.

Vse prijavljene bo obiskala strokovna komisija ter ocenila njihove izdelke in storitve, najboljšim pa bo nato podelila zlate, srebrne in bronaste cehe.

Razstavljavci, ki se želijo prijaviti na razpis, naj ustrezno izpolnijo prijavnico spodaj in jo pošljete  najkasneje  do 5. septembra 2022  na  naslov: Obrtno-podjetniška  zbornica  Slovenije, »Razpis-CEHI«, Celovška cesta 71, 1000 Ljubljana.

Ob tem velja opozoriti, da prijavnice prispele po tem datumu, ne bodo upoštevane!

Za dodatna vprašanja lahko pokličete go. Valentino Melkić na tel.: 01 58 30 541 ali pišete na  elektronski naslov: valentina.melkic@ozs.si.

Prijavnica - CEHI 2022