
Individualni sestanek s svetovalko za vstop na angleški trg za prehrambene izdelke in pijačo
Avtor: Edina Babnik
Ali vas zanima vstop na angleški trg? Ali želite povečati delež na tem trgu? Ali vas zanima kako povečati svoj prodajni trg in ponuditi svoje prehrambene izdelke in pijačo v Angliji? Vas zanima ustanovitev podjetja ali podružnice v Angliji?
Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije vas vabi na
spletni individualni sestanek s svetovalko za vstop na angleški trg za prehrambene izdelke in pijačo, ki bo potekal v torek, 29. 9. 2020 in sredo, 7. 10. 2020, od 10. do 12. ure, preko ZOOM-a.
Svetovala vam bo mag. Irena Rezec, svetovalka za mednarodno poslovanje s 30+ let izkušenj v slovenskem in mednarodnem okolju. Predavateljica in avtorica številnih strokovnih člankov.
Individualni sestanki bodo potekali preko spletne platforme Zoom, ki jo lahko brezplačno prevzamete na računalnik preko povezave https://zoom.us/download. Individualni sestanki bodo potekali po 30 minut in po vnaprej določenem razporedu.
Udeležba je brezplačna, obvezna prijava preko spletne prijavnice https://forms.gle/jqWmePymGifjzmBH6. Število mest je omejeno.
Dodatne informacije: Edina Zejnić, edina.zejnic@ozs.si, 01 58 30 586.
Vljudno vabljeni!