Spoštovani uporabnik Microsoft Internet Explorerja!

Spletni brskalnik, ki ga uporabljate, ne omogoča polne funkcionalnosti spletnih portalov OZS. V izogib težavam pri delu s portalom vam predlagamo, da uporabite sodobne spletne brskalnike kot so Google Chrome, Mozilla Firefox ali Microsoft Edge.

Hvala lepa za razumevanje.
Postanite član OZS Izjemne ugodnosti, svetovanje, poslovna podpora ...
Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije
OZS blagovne znamke Družinsko podjetništvo Revija Obrtnik-Podjetnik Kartica Mozaik podjetnih MojObrtnik.com
novica

Predsedniki in upravni odbori strokovnih sekcij OZS v mandatnem obdobju 2022 - 2026

12. MAJ 2022  |   Anton Šijanec

V letošnjem t.i. super volilnem letu poleg vrste drugih volitev potekajo tudi volitve v organe naše stanovske organizacije OZS. Med njimi kot prve svoje nove sestave upravnih odborov in predsednike v mandatnem obdobju 2022 - 2026 izbirajo naše strokovne sekcije, ki bodo svoje skupščine izvedle v mesecih aprilu in maju.

 

Na tem mestu zato objavljamo nove sestave upravnih odborov strokovnih sekcij OZS in njihove predsednike.

 

Sekcije so navedene po abecednem redu. Predsedniki so izpostavljeni posebej in so tudi člani upravnih odborov. Če pri posamezni sekciji seznama še ni, to pomeni, da skupščina še ni bila izvedena in bo seznam dodan naknadno.

 

Predsedniki in upravni odbori strokovnih sekcij OZS

v mandatnem obdobju 2022 - 2026

 

 

Sekcija avtoserviserjev

Predsednik sekcije:

Člani upravnega odbora:

Sekretar sekcije: Igor Pipan, telefon: 01 58 30 568, e-pošta: igor.pipan@ozs.si

 

 

Sekcija cementninarjev, kamnosekov in teracerjev

Predsednik sekcije:

Člani upravnega odbora:

Sekretar sekcije: Igor Pipan, telefon: 01 58 30 568, e-pošta: igor.pipan@ozs.si

 

 

Sekcija cvetličarjev in vrtnarjev

 

Predsednik sekcije: Simon Ogrizek

 

Člani upravnega odbora:

Marjan Planinšek, podpredsednik za področje cvetličarstva

Simon Hlebec, podpredsednik za področje vrtnarstva

Franc Landeker

Julij Brinc

Bernarda Strgar

Dejan Rojko

Tatjana Merkač

Damjana Napret Čeperlin.

 

Sekretarka sekcije: Larisa Vodeb, telefon: 01 58 30 588, e-pošta: larisa.vodeb@ozs.si

 

 

Sekcija čistilcev objektov

Predsednik sekcije:

Člani upravnega odbora:

Sekretar sekcije: Miran Rade, telefon: 01 58 30 523, e-pošta: miran.rade@ozs.si

 

 

Sekcija dimnikarjev

 

Predsednik sekcije: Simon Dovrtel

 

Člani upravnega odbora:

Iztok Zemljič

Franc Dobravec

Dušan Zorman

Martin Šlebir

Matej Bajd

Bojan Brenčič

 

Sekretarka sekcije: Iris Ksenija Brković, telefon: 01 58 30 566, e-pošta: iris.brkovic@ozs.si

 

 

Sekcija za domačo in umetnostno obrt

 

Predsednik sekcije: Jernej Bortolato, Dutovlje

 

Člani upravnega odbora:

Suzana Rajh, podpredsednica, Maribor

Jurij Mlakar, Ljubljana

Marjan Starc, Šmarje

Tilen Šumah, Kotlje

 

Sekretar sekcije: Goran Lesničar Pučko, telefon: 01 58 30 516, e-pošta: goran.lesnicar@ozs.si

 

 

Sekcija elektro dejavnosti

Predsednik sekcije:

Člani upravnega odbora:

Sekretarka sekcije: Valentina Melkić, telefon: 01 58 30 541, e-pošta: valentina.melkic@ozs.si

 

Sekcija elektronikov in mehatronikov

 

Predsednik sekcije: Branko Veselič

 

Člani upravnega odbora:

Roman Goropečnik, podpredsednik sekcije

Janez Helbl

Marjan Markelj

Vladimir Narobe

 

Sekretarka sekcije: Valentina Melkić, telefon: 01 58 30 541, e-pošta: valentina.melkic@ozs.si

 

 

Sekcija fotografov

Predsednica sekcije:

Člani upravnega odbora:

Sekretarka sekcije: Adrijana Poljanšek, telefon: 01 58 30 826, e-pošta: adrijana.poljansek@ozs.si

 

Sekcija frizerjev

 

Predsednik sekcije: Smiljan Škarica, Maribor

 

Člani upravnega odbora:

Brigita Pušnik, podpredsednica, Ptuj

Verica Banfi, Murska Sobota

Žana Budan, Koper

Luka Holešek, Trbovlje

Leonida Hrovatin, Ajdovščina

Maja Jerkič, Šenčur

Barbara Podgrajšek, Slovenske Konjice

Valerija Vaupotič, Škofja Loka

 

Sekretarka sekcije: Vlasta Markoja, telefon: 01 58 30 571, e-pošta: vlasta.markoja@ozs.si

 

 

Sekcija za gostinstvo in turizem

 

Predsednik sekcije: Blaž Cvar, Radlje ob Dravi

 

Člani upravnega odbora:

Janez Bratovž, Ljubljana Center, podpredsednik

Marcela Klofutar, Radovljica, podpredsednica

Matjaž Mate, Piran, poslanec skupščine OZS

Marko Budja, Maribor

Nina Čarman, Škofja Loka

Patricija Furlan, Nova Gorica

Mateja Hrvatin Kozlovič, Koper

Mojca Trnovec, Ljubljana Šiška

Janez Vuk, Ptuj

Klaudija Žilavec, Lendava

 

Sekretarka sekcije: Vlasta Markoja, telefon: 01 58 30 571, e-pošta: vlasta.markoja@ozs.si

 

 

Sekcija gradbincev

Predsednik sekcije:

Člani upravnega odbora:

Sekretar sekcije: Janko Rozman, telefon: 01 58 30 540, e-pošta: janko.rozman@ozs.si

 

 

Sekcija grafičarjev

 

Predsednik sekcije: Bernard Bucik, Črnomelj

 

Člani upravnega odbora:

Irena Judnič, Kočevje

Marko Bratina, Ajdovščina

Aleš Grm, Domžale

Urška Podgrajšek, Slovenske Konjice

Uroš Ravnikar, Gornja Radgona

Matej Sešlar, Zagorje ob Savi

 

Sekretarka sekcije: Adrijana Poljanšek, telefon: 01 58 30 826, e-pošta: adrijana.poljansek@ozs.si

 

 

Sekcija instalaterjev – energetikov

Predsednik sekcije:

Člani upravnega odbora:

Sekretar sekcije: Janko Rozman, telefon: 01 58 30 540, e-pošta: janko.rozman@ozs.si

 

 

Sekcija kleparjev in krovcev

Predsednik sekcije:

Člani upravnega odbora:

Sekretar sekcije: Janko Rozman, telefon: 01 58 30 540, e-pošta: janko.rozman@ozs.si

 

 

Sekcija kovinarjev

Predsednik sekcije:

Člani upravnega odbora:

Sekretarka sekcije: Valentina Melkić, telefon: 01 58 30 541, e-pošta: valentina.melkic@ozs.si

 

 

Sekcija KOZMETIKOV

 

Predsednica sekcije: Ksenija Pehlič Simončič, Maribor

 

Člani upravnega odbora:

Mojca Janežič, podpredsednica, Slovenska Bistrica

Nives Cipot, Murska Sobota

Karlinca Delbelo, Piran

Maja Judež, Novo mesto

Katarina Mohorič, Idrija

Branka Mušič, Kočevje

 

Sekretarka sekcije: Vlasta Markoja, telefon: 01 58 30 571, e-pošta: vlasta.markoja@ozs.si

 

 

Sekcija lesnih strok

Predsednik sekcije:

Člani upravnega odbora:

Sekretarka sekcije: Iris Ksenija Brković, telefon: 01 58 30 566, e-pošta: iris.brkovic@ozs.si

 

 

Sekcija optikov

 

Predsednica sekcije: Anja Sever, Ljubljana

 

Člani upravnega odbora:

Branko Novak, podpredsednik, Maribor,

Robert Rimc, Krško

Mateja Kožar, Prevalje

Vesna Dragolič, Grahovo

 

Sekretarka sekcije: Iris Ksenija Brković, telefon: 01 58 30 566, e-pošta: iris.brkovic@ozs.si

 

 

Sekcija plastičarjev

 

Predsednik sekcije: Milan Škapin

 

Člani upravnega odbora:

Štefan Pavlinjek, podpredsednik

Aleš Trček

Dušan Bezek

Jure Ule

Matjaž Bevc

Silvija Strižič

 

Sekretarka sekcije: Valentina Melkić, telefon: 01 58 30 541, e-pošta: valentina.melkic@ozs.si

 

 

Sekcija polagalcev talnih oblog

Predsednik sekcije:

Člani upravnega odbora:

Sekretar sekcije: Miran Rade, telefon: 01 58 30 523, e-pošta: miran.rade@ozs.si

 

 

Sekcija predelovalcev kož

Predsednik sekcije:

Člani upravnega odbora:

Sekretarka sekcije: Adrijana Poljanšek, telefon: 01 58 30 826, e-pošta: adrijana.poljansek@ozs.si

 

Sekcija za promet

 

Predsednik sekcije: Peter Pišek, Celje

 

Člani upravnega odbora:

Franc Seršen, podpredsednik, Vodice

Peter Mirt, podpredsednik, Blanca

Bogdan Semenič, Podnanos

Dean Žunič, Škofije

Franc Selič, Gradac

Miran Krušič, Zg. Ložnica

Branko Cipot, Murska Sobota

Gašper Rudl, Slovenj Gradec

Srečo Vidic, Bled

Stanislav Čepon, Vrhnika

 

Sekretarka sekcije: Natalija Repanšek, telefon: 01 58 30 526, e-pošta: natalija.repansek@ozs.si

 

 

SEkcija slikopleskarjev, FASADERJEV in črkoslikarjev

 

Predsednik sekcije: Matjaž Majdič, Mengeš

 

Člani upravnega odbora:

Milan Marinko, podpredsednik, Hrastnik

Igor Zupančič, podpredsednik, Škofljica

Peter Gorečan, Šenčur

Frančišek Eder, Maribor

Dušan Podgoršek, Komenda

Srečko Šimec, Stopiče

Peter Debeljak, Cerkno

Tomaž Merica, Murska Sobota

 

Sekretar sekcije: Igor Pipan, telefon: 01 58 30 568, e-pošta: igor.pipan@ozs.si

 

 

Sekcija steklarjev

 

Predsednik sekcije: Slavko Vižintin, Sežana

 

Člani upravnega odbora:

Idriz Tulek, podpredsednik, Koper

Blaž Jugovic, Žabnica

Klemen Vidmar, Novo mesto

Gregor Vučko, Črenšovci

 

Sekretar sekcije: Goran Lesničar Pučko, telefon: 01 58 30 516, e-pošta: goran.lesnicar@ozs.si

 

 

Sekcija tekstilcev

 

Predsednica sekcije: Lidija Anzelm, Idrija

 

Člani upravnega odbora:

Tadeja Flajs Udovič, Ljubljana

Fanika Godec, Novo mesto

Mladen Golub, Kranj

Mirjam Hrovat Bitežnik, Nova Gorica

Gordana Kokić, Trbovlje

Milena Makovec, Ajdovščina

 

Sekretarka sekcije: Adrijana Poljanšek, telefon: 01 58 30 826, e-pošta: adrijana.poljansek@ozs.si

 

 

Sekcija trgovcev

 

Predsednik sekcije: Primož Černic

 

Člani upravnega odbora:

Vladimir Ciglar, podpredsednik

Lucija Arnold

Particija Kavčič

Matjaž Grilec

Davorin Volavšek

Andrej Rožmanc 

 

Sekretarka sekcije: Larisa Vodeb, telefon: 01 58 30 588, e-pošta: larisa.vodeb@ozs.si

 

Sekcija vzdrževalcev tekstilij

 

Predsednik sekcije: Gašper Pance, Ljubljana - Vič

 

Člani upravnega odbora:

Bogdana Gale, Domžale

Tomaž Gerič, Murska Sobota

Mateja Jerman Likar, Ljubljana - Bežigrad

Roman Krivograd, Ravne na Koroškem

Petra Toni Perič, Ljubljana - Vič

Domen Vrečko, Sežana

 

Sekretarka sekcije: Adrijana Poljanšek, telefon: 01 58 30 826, e-pošta: adrijana.poljansek@ozs.si

 

 

Sekcija zlatarjev in draguljarjev

 

Predsednik sekcije: Ervin Kapun, Gornja Radgona

 

Člani upravnega odbora:

Marijan Kosi, podpredsednik, Višnja Gora

Nataša Skušek, Ljubljana

Luka Trtnik, Ljubljana

Bojan Tofant, Ptuj

 

Sekretar sekcije: Goran Lesničar Pučko, telefon: 01 58 30 516, e-pošta: goran.lesnicar@ozs.si

 

 

Sekcija živilskih dejavnosti

 

Predsednik sekcije: Miroslav Rednak

 

Člani upravnega odbora:

Daniel Korošec, podpredsednik

Tomislav Lečnik

Amalija Božnar

Marko Cesar

Robert Piskač

Ema Pogačar

Marko Zorman

Brigita Čufar

 

Sekretarka sekcije: Iris Ksenija Brković, telefon: 01 58 30 566, e-pošta: iris.brkovic@ozs.si

Preberite tudi:

Pišite nam