Priročnik za vodenje gradenj

11. AVGUST 2022  |   Janko Rozman

Na strokovnih sekcijah pri OZS s področja gradbeništva, smo pripravili PRIROČNIK ZA VODENJE GRADENJ, ki je zbir vseh pomembnih zakonskih določil in predpisov v povezavi z vodenjem gradenj.

Priročnik se sproti dopolnjuje s spremembami veljavnih predpisov.

Na spodnji povezavi priročnik lahko berete ali tudi natisnete.

Priročnik je interno gradivo strokovnih sekcij pri Obrtno-podjetniški zbornici Slovenije.

Gradivo je namenjeno predvsem vodjem gradnje, vpisanim v imenik vodij del pri Obrtno-podjetniški zbornici Slovenije.

PRIROČNIK ZA VODENJE GRADENJ, 1. izdaja, avgust 2022