Rok za uveljavitev novega REK-O obrazca prestavljen na 1. januar 2023

20. JULIJ 2022  |   Tadeja Bučar

V Uradnem listu RS, št. 96/2022, z dne 15. 7. 2022 je objavljen Pravilnik o spremembah Pravilnika o vsebini in obliki obračuna davčnih odtegljajev, s katerim je na novo določen rok za uveljavitev novega REK-O obrazca, in sicer za izplačila od 1. januarja 2023 dalje.

SPOT

Projekt je sofinanciran s pomočjo Evropskega sklada za regionalni razvoj, Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo ter SPIRIT Slovenija, javna agencija.