SEKCIJA TRGOVCEV OZS

Regijsko izobraževanje "Novosti na področju zakonodaje"

06. 05. 2024
Avtor: Edina Babnik
SEKCIJA TRGOVCEV OZS

Sekcija trgovcev OZS organizira regijsko izobraževanje na temo "Novosti na področju zakonodaje", trenutno aktualen termin je:

• v torek, 28.5.2024, ob 13. uri, v prostorih OOZ Ljubljana Šiška

Regijsko srečanje se organizirajo z namenom predstavitve aktualnih zadev z zakonodajnega področja, srečanje s člani in izmenjavo mnenj ter izkušenj za boljše poslovanje podjetij.

Osnutek programa

Registracija, kava & mreženje

Uvodni pozdravi

Predstavitev aktualnih novosti (svetovalec/ka Svetovalnega centra OZS)

• Zakon o delovnih razmerjih
  • Vodenje evidenc na področju dela in socialne varnosti (uporaba od 20.11.2023 dalje)
  • Splošne informacije - Pravilnik o zagotavljanju varnosti in zdravja delavcev pri ročnem premeščanju bremen (uporabljati se bo začel 1.8.2024)
  • Aneks št. 2 in 3. – Kolektivna pogodba dejavnosti trgovine Slovenije

Vprašanja & odgovori, mreženje

Srečanje v živo omogoča osebni stik in pristen odnos, ki sta pomembna za uspešno sodelovanje. Interes članov bo tudi v prihodnje ključno vodilo pri vseh aktivnostih obrtno-podjetniškega zborničnega sistema.

Udeležba na dogodku je brezplačna za člane OZS, za nečlane je 120 eur + ddv, vendar je obvezna predhodna prijava. Prijave se zbirajo do zapolnitve mest.

Prosimo, da nečlani kotizacijo poravnate pred pričetkom dogodka na transakcijski račun Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije, Celovška 71, 1000 Ljubljana, številka: 02013-0253606416 (NLB) Sklic: 00 200035 - davčna številka. Namen plačila: OTHR. Prosimo, da potrdilo o plačilu pošljete na e-naslov edina.zejnic@ozs.si.

Pisne odjave poslane na edina.zejnic@ozs.si upoštevamo do 2 dni pred dogodkom, sicer zaračunavamo 100 % kotizacijo. V primeru, da odjave ne sporočite, kotizacijo zaračunamo v celoti.

V primeru prenizkega števila prijav si pridržujemo pravico do odpovedi.

Dodatne informacije:

- OZS, Sekcija trgovcev, Edina Zejnić, 01 58 30 586, edina.zejnic@ozs.si