Vabilo na bančno konferenco, 24. junija

Posledice epidemije Covid-19 na gospodarstvo in
pregled učinkov institucionalnih ukrepov

24. junij 2020, Hotel Union, Ljubljana

Sodelovali bodo: mag. Andrej Šircelj, minister za finance, dr. Primož Dolenc, viceguverner Banke Slovenije, mag. Marijana Bednaš, direktorica Urada RS za makroekonomske analize in razvoj, gospod Boštjan Gorjup, predsednik Gospodarske zbornice Slovenije, gospod Branko Meh, predsednik Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije, mag. Maja Tomanič Vidovič, direktorica Slovenskega podjetniškega sklada, dr. Igor Masten, profesor Ekonomske fakultete, gospod Blaž Brodnjak, predsednik uprave Nove Ljubljanske banke, gospod John Denhof, predsednik uprave Nove Kreditne banke Maribor, mag. Sibil Svilan, predsednik uprave Slovenske izvozne in razvojne banke in mag. Stanislava Zadravec Caprirolo, direktorica Združenja bank Slovenije.

Konferenca bo potekala v fizični in v obliki webinarja.
Prijave in informacije:

Vabilo