Vabilo na strokovno predstavitev

SVEŽ IN KOMBINIRAN JESENSKI ARANŽMA

TER  NASAD ZA VSE SVETE

v nedeljo, 2.oktobra 2022, s pričetkom ob 9. uri,  na OOZ Sevnica

V sodelovanju s Simonom Ogrizkom,  FLDC Floral and Landscape Design Consulting, Simon Ogrizek, s.p., in predsednik Sekcije cvetličarjev in vrtnarjev OZS, bomo na OOZ Sevnica organizirali strokovno predstavitev za člane OZS in pri njih zaposlene delavce po sledečem programu

1. Pomen pravega  izbora materialov za tehnično dovršenost šopka, venca, … in dolgotrajnejšo stabilnost izdelka
  2. Pomen in izbor barvnih kombinacij
  3. Pomen struktur in tekstur v cvetličen aranžmaju
  4. Opredelitev pomena komunikacije s stranko
  5. Priprava prodajnega prostora
  6. Prikaz izdelave primerov aranžmajev in nasada ter razprava
  7. Priprava materialov za izdelke
  8. Predstavitev izdelkov aranžmajev
  9. Zaključek z razpravo in analizo izdelkov

Dogodek po potekal v učilnici OOZ Sevnica (II. nadstropje poslovne stavbe), Cankarjeva ulica1, 8290 Sevnica, in bo potekal od 9. do14. ure.

Prijave sprejemajo na OOZ Sevnica na mail anita.pecnik@ozs.si  do petka, 23.9.2022.

• V prijavi obvezno navedite ime in priimek udeleženca, naziv in davčno številko firme, kontakte ter navedite katere območne zbornice član ste.

Za člana zbornice s plačano članarino velja cena usposabljanja 50 eur, za ostale interesente pa 110 eur, in se plača po (pred)računu, ki bo sledil prijavi. OOZ Sevnica ni zavezanec za ddv.  Pogoj za izvedbo dogodka je minimalno 20 udeležencev.

Dodatne informacije nudi sekretarka OOZ Sevnica Anita Pečnik (mail anita.pecnik@ozs.si , telefon 07/ 81 65 280, mobi 031/681 527).